Microsoft ponúka ďalšie Xbox hry zadarmo. Čo si zahráme tento víkend?

Nenechajte si ujsť

Leonard Priesol
Leonard Priesol
Ahoj, volám sa Leonard a mám 18 rokov. Som z Galanty. Študujem na strednej odbornej škole polygrafickej v Bratislave. Medzi moje hobby patria hry, filmy a cvičenie.

Microsoft je späť a s ním aj ďalšie hry, ktoré ponúka členom Xbox Live Gold a vlastníkom Game Pass Ultimate úplne zadarmo. Minulý víkend boli zadarmo dostupné hry Monster Energy Supercross 3, The Elder Scrolls Online Tamriel Unlimited a WWE 2K20. Tentokrát si Microsoft pre nás prichystal tieto herné tituly:

xbox play days
Zdroj: gameranx.com

Gears 5

Tento víkend je výnimočným pre fanúšikov hernej série Gears of War. Ide o  jednu z najuznávanejších herných ság, je väčšia ako kedykoľvek predtým, s piatimi napínavými režimami a doposiaľ najhlbšou kampaňou. Kait Diaz s maximálnym nasadením uniká cez vojnu, aby odhalila svoje spojenie s nepriateľom a objavuje skutočné nebezpečenstvo pre Seru – ju samotnú.

Override: Mech City Brawl

Vytvorte si zbierku obrích mechanoidov veľkých ako mrakodrap, z ktorých každý má vlastný herný štýl, špeciálne techniky a zakončovacie údery. Zastrašte protivníkov svojou veľkosťou a rozdrvte mestá, ktoré vám ležia pri nohách. Zanechávajte za sebou spúšť v 3D arénach postavených podľa modelov skutočných miest a krajín ako je Tokio, Egypt, San Francisco alebo Mexiko.

Hitman: The Complete First Season

Číslo 47 je späť, znovu pod taktovkou duchovných otcov série IO Interactive. Vstúpte do temného sveta nájomných vrážd, v ktorom tiché zlikvidovanie vašich cieľov je prioritou. Využívajte svoj vytrénovaný inštinkt vyšľachteného vraha, vytvorte dokonalé vražedné scenáre a snažte sa, aby smrť vášho cieľa vyzerala ako nehoda. V tomto svete neexistuje svedomie, morálka, ľútosť. Len úspech a neúspech misie.

hitman
Zdroj: wall.alphacoders.com

The Elder Scrolls Online Tamriel Unlimited

Preskúmajte nebezpečné jaskyne a kobky v Skyrime, alebo vyrábajte a predávajte tovar v meste Daggerfall. Vydajte sa na dobrodružné výpravy po celej krajine Tamriel a zapojte sa do masívnych bitiek, alebo strávte celé dni pri najbližšom rybárskom mieste, alebo čítaním niektorej z mnohých kníh tradície. Všetky hry sú dostupné aj v zľave:

Tak čo hovoríte na tieto Xbox hry? Vyskúšali ste už nejakú? Napíšte nám do komentárov!

Zdroj: gameranx, xbox

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -