Ďalšie Xbox hry zadarmo už tento víkend. Čo ponúkajú členom Xbox Live Gold tentokrát?

Nenechajte si ujsť

Leonard Priesol
Leonard Priesol
Ahoj, volám sa Leonard a mám 18 rokov. Som z Galanty. Študujem na strednej odbornej škole polygrafickej v Bratislave. Medzi moje hobby patria hry, filmy a cvičenie.

Máme tu ďalší víkend a s ním aj ďalšie Xbox hry zadarmo. Minulý víkend nám Xbox ponúkol Tekken 7, Risk of Rain 2 a Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint. Ak ste držiteľom Xbox Live Gold alebo vlastníte Game Pass Ultimate, hry si môžete stiahnuť už dnes zadarmo.

xbox play days
Zdroj: gameranx.com

Monster Energy Supercross 3

Naskočte na motorku, pretože majstrovstvá v AMA superkrose sa vracajú spolu s oficiálnymi tímami a jazdcami, intenzívnym multiplayerom a úplne novou tréningovou arénou. Po novom v hre môžete taktiež vytvoriť ženské jazdkyne s rôznymi modelmi. Vyberte štartovacie pozície, rozdávajte penalty, zvoľte nastavenie pretekov, upravte finálne výsledky a rozhodnite, ktoré kamery majú prednosť.

The Elder Scrolls Online Tamriel Unlimited

Preskúmajte nebezpečné jaskyne a kobky v Skyrime, alebo vyrábajte a predávajte tovar v meste Daggerfall. Vydajte sa na dobrodružné výpravy po celej krajine Tamriel a zapojte sa do masívnych bitiek, alebo strávte celé dni pri najbližšom rybárskom mieste, alebo čítaním niektorej z mnohých kníh tradície.

wwe 2K20
Zdroj: wall.alphacoders.com

WWE 2K20

Séria sa vracia a tentokrát na obale hry nájdete hviezdu súťaže RAW Becky Lynch a Romana Reignsa. Hra predstavuje obrovský výber profesionálnych zápasníkov z WWE a NXT sérií Superstars a Legends. Užite si autentické hranie, hromadu možností pri vytváraní zápasníkov, rôzne druhy zápasov, animácií a omnoho viac.

WWE 2K20 obsahuje aj príbehový mód, kde si zahráte za legendárne ženy wrestlingu – Becky Lynch, Charlotte Flair, Sasha Banks a Bayley. Bohužiaľ, ide o jeden z najhorších wrestlingových titulov vôbec. Hra obsahuje veľa bugov či už v kariére alebo v online zápasoch. Autori už ale vydali niekoľko patchov, takže ak máte radi wrestling, stojí za to WWE 2K20 aspoň skúsiť. Hry sú dostupné aj v zľave:

Čo hovoríte na tieto hry? Vyskúšate nejakú? Napíšte nám do komentárov!

Zdroj: gameranx.com, progamingshop.sk

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -