Nudíte sa doma? Zahrajte si tieto Xbox hry úplne zadarmo už tento víkend

Nenechajte si ujsť

Leonard Priesol
Leonard Priesol
Ahoj, volám sa Leonard a mám 18 rokov. Som z Galanty. Študujem na strednej odbornej škole polygrafickej v Bratislave. Medzi moje hobby patria hry, filmy a cvičenie.

Mnoho ľudí je izolovaných vo svojich domovoch a nevedia, čo doma robiť. Ak si ale radi zahráte hry, niečo sa tu pre vás nájde. Xbox nám ponúka niekoľko herných titulov zadarmo, aby sme nudu zabili. Ste držiteľom Xbox Live Gold alebo vlastníte Game Pass Ultimate? V tom prípade si už dnes môžete stiahnuť tieto hry, ktoré Xbox ponúka úplne zadarmo.

Xbox hry zadarmo
Zdroj: xbox.news.com

Tekken 7

Povstaňte a bojujte. Táto herná klasika je tu s nami už nejaký ten čas. Najnovšieho dielu Tekken 7 sme sa dočkali v roku 2015. Odvtedy stihol získať mnoho ocenení za najlepšiu bojovú hru a dobré recenzie. Taktiež do hry autori pridali aj niekoľko DLC postáv. Ak obľubujete bojové hry, určite si nezabudnite Tekken 7 stiahnuť.

Risk of Rain 2

Narozdiel od jeho predchodcu je Risk of Rain 2 už v 3D. Risk of Rain sa vracia s novou dimenziou a ďalšími výzvami, ktoré na vás čakajú. Zahrajte si sami, alebo až s troma kamarátmi a porazte hordy nových nepriateľov. Zbierajte nový loot a objavte spôsob, ako planétu opustiť.

Tekken 7
Zdroj: wallpaperaccess.com

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint

Ak ste fanúšikmi taktických hier, aj pre vás sa tu niečo nájde. Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint je najnovším pokračovaním akčnej taktickej série, ktorá nám ponúka nový otvorený svet.

Hra žiaľ nedosiahla vynikajúce hodnotenia, pretože sa podobala na ďalšie dva tituly od spoločnosti Ubisoft The Division 2 a Wildlands. Ubisoft sa však snaží do titulu priniesť čo najviac nových veci, a preto je na vás, aby ste posúdili, či sa hra v niečom zlepšila. Hry sú taktiež dostupné v zľave:

Vyskúšali ste už niektorú z týchto hier? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: xbox.news.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -