Cyberpunk 2077, Gears 5 či Halo Infinite – Zhrnutie Xbox konferencie na E3 2019

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Xbox konferencia na E3 2019

Tohtoročnú hernú konferenciu E3 2019 otvoril Microsoft spolu s Xbox. Phil Spencer a jeho tím sa s nami podelili až o 60 rôznych hier a celá prezentácia trvala viac ako 90 minút. Okrem menších titulov sme samozrejme dostali pohľad aj na očakávané AAA tituly, no neskončilo to iba pri hrách. Microsoft predstavil aj jeho Project xCloud alebo aj novú generáciu Xbox konzoly. Poďme sa teda pozrieť na všetky novinky a ukážky, ktoré si pre nás včera prichystali!

Halo Infinite

Aká by to bola Microsoft prezentácia na E3 bez novej hry zo série Halo? Ich nová „vlajková loď“ nesie meno Halo Infinite a počas konferencie sme sa dočkali až 6-minútovej ukážky. Tá sa zamerala na nového pilota, ktorý zachránil zraneného Master Chiefa z ľadového vesmíru.

Tou najzaujímavejšou informáciou však je, na ktorých platformách si túto novinku zahráme. Hra vyjde budúci rok na Xbox One a PC, no zároveň si ju zahráme aj na novej mašine Project Scarlett. Pokiaľ si o nej chcete prečítať viac, určite klikajte na tento odkaz.

Gears 5

Najväčšou exkluzivitou tohto roka je pokračovanie série Gears of War. Počas prezentácie odhalili nový „Escape“ mód a taktiež spojenie s filmom Terminátor: Temný osud. Dokonca sme sa nevyhli ani dátumu vydania, ktorý pripadol na 10. september tohto roka. Hru si klasicky zahráme na Xbox One a PC.

Hráči, ktorí si kúpia Ultimate Edition, budú môcť hrať o štyri dni skôr. Ku predobjednávkam zas dostaneme balíček charakterov z filmu Terminátor: Temný osud.

Cyberpunk 2077

Určite najväčším prekvapením bola dlho očakávaná prezentácia hry Cyberpunk 2077 od štúdia CD Projekt RED (Zaklínač). Najprv nás potešili cinematickým trailerom, ktorý zakončil samotný herec Keanu Reeves (John Wick). Ten neskôr prišiel na pódium a diváci sa išli takmer zblázniť.

Keanu prezradil, že stvárňuje jednu z postáv a potom sa divákov spýtal, či ich zaujíma dátum vydania hry. V tej chvíli sa zapol kratší gameplay trailer, ktorý po rokoch čakania konečne odhalil: 16. apríl 2020. Hru si môžete predobjednať už dnes a určite sa pozrite aj na vydarenú zberateľskú edíciu!

Blair Witch

Pokiaľ máte radi hry na štýl Outlast, Resident Evil alebo Silent Hill, tak ste na správnom mieste. Od vývojárov hororového titulu Layers of Fear totižto prichádza herná adaptácia známeho found-footage filmu Blair Witch!

Minecraft Dungeons

Od tvorcov najznámejšej hry na svete prichádza nový zaujímavý titul. Minecraft Dungeons vyzerá ako podarená inkarnácia The Legend of Zelda alebo dokonca Diablo. V lokálnom alebo online kooperatívnom móde si môžete zahrať až s troma ďalšími kamarátmi. Na Xbox One a PC si zahráme už na jar roku 2020.

The Outer Worlds

Oznámený dátum vydania: 25. október 2019

Bleeding Edge

Oznámený dátum vydania: 27. jún 2019 na Xbox One a PC

Ori and the Will of the Wisps

Oznámený dátum vydania: 11. február 2019 na Xbox One a PC

Lego Star Wars: The Skywalker Saga

Oznámený dátum vydania: 2020

Forza Horizon 4: Lego Speed Champions

Oznámený dátum vydania: 13. jún na Xbox One a PC

Phantasy Star Online 2

Oznámený dátum vydania: 2020 na Xbox One

Elden Ring

Spiritfarer

Age of Empires II: Definitive Edition

Psychonauts 2

Tales of Arise

Battletoads

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Tak čo, ktorá z týchto hier vás zaujala najviac? My sa určite tešíme na Cyberpunk 2077 a Gear 5!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -