Ostatné

Vychýrená akcia AnimeSHOW & GAME EXPO 2018 sa blíži! Na čo všetko sa môžeme už tento mesiac tešiť?

Prichádza XI. ročník AnimeSHOW & GAME EXPO 2018, v ktorom sa môžme opäť tešiť na dva stánky s virtuálnou realitou, na PC a PS4 herné stanice, K-POP PARTY a mnoho ďalšieho! Filmoví fanúšikovia si taktiež nenechajú ujsť premietanie snímky Blade Runner 2049.

Program AnimeSHOW & GAME EXPO 2018

Ako už býva zvykom, tak AnimeSHOW & GAME EXPO 2018 nám ponúkne celkom zaujímavý program, ktorý obsahuje kopu súťaží – či už pre hráčov, anime/comics fanúšikov, umelcov alebo tanečníkov. Taktiež zažijeme kopu prednášok, workshopov alebo si ísť budeme môcť ísť zatancovať na K-POP PARTY! Pre ľudí, ktorí nie sú zainteresovaní vrámci tejto komunity tu je stále kopa atrakcií, ako napríklad jazda na koni, lukostreľba, akčná strieľačka lasergame, stolové hry, rôzne show z japonskej kultúry a premietanie najnovších filmov! Príďte sa pozrieť a zabaviť sa od 23. do 25. marca v Dome kultúry Ružinov.

AnimeSHOW & GAME EXPO 2017

Zdroj: animeshow.sk

Môžete sa zapojiť do veľa súťaží, ako napríklad:

 • Cosplay sútaž
  • Účastníci budú prezentovať svoje kostýmy z hier, anime, komiksov, filmov a rozprávok! Účastník s najlepším kostýmom bude mať možnosť postúpiť do Európskeho finále. Samozrejme aj vy, diváci, budete môcť hodnotiť kostýmy, ktoré sa vám najviac zapáčia!
 • Karaoke sútaž
  • Súťažiaci budú spievať texty piesní podľa ich výberu. Určite to stojí za to sa prísť pozrieť!
 • Cosplay divadlo
  • Cosplay divadlo je divadlo, v ktorom budú účastníci hrať nejakú scénu s ich kostýmami. Samozrejme môžete očakávať vtipné scénky, ktoré vás určite pobavia!
 • Turnaje v PlayStation
  • Hráči platformy PlayStation sa môžu zapojiť do turnajov v hrách ako Tekken 7, FIFA, Gran Turismo 6, Mortal Kombat X, Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 a vyhrať hodnotné ceny!
 • PC turnaje
  • Aj PC hráči si budú môcť zasúťažiť v hrách ako CS:GO, Heroes of the Storm či League of Legends.

Je to len na vás, ako sa rozhodnete a využijete svoj čas! Už sa na vás však tešíme a dúfame, že sa spolu na XI. ročníku AnimeSHOW & GAME EXPO stretneme. Ak stále váhate, určite vás presvedčí podrobný program.

Aftermovie z AnimeSHOW & GAME EXPO 2017

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=42zBmiYuHPY]

Related posts
Ostatné

Prenajmite si dom zo seriálu Sex Education a spravte párty ako Otis Milburn

Ostatné

Zabudnite na štúdio Fox. Myšiak Disney oficiálne mení jeho ikonický názov

Ostatné

Pripravte si galeóny, prvý oficiálny Harry Potter obchod bude otvorený už toto leto

Ostatné

Bežte 3. mája s celým svetom. Registrujte sa na Wings for Life World Run 2020

Pridaj komentár