Ostali sme ohromení, výhodnejší robotický vysávač ste si na Slovensku nikdy nemohli kúpiť

Nenechajte si ujsť

Recenzia vysávača, ktorý skoro každý prehliada, no je perfektný

Xiaomi sa na trhu s elektronikou rýchlo etabloval ako kľúčový hráč, predovšetkým v segmente mobilných telefónov. Značka sa však už dávno neprofiluje iba okolo smartfónov a v portfóliu produktov možno nájsť aj široké spektrum ďalších inteligentných zariadení.

Jedným z kľúčových elementov v tomto segmente je ich rada inteligentných robotických vysávačov, ktoré si rýchlo získali obľubu pre ich vysokú kvalitu, funkcionalitu a konkurencieschopnú cenu. Najnovším prírastkom do tejto rodiny produktov je model Xiaomi Robot Vacuum X20+, tohtoročná vlajková loď, ktorou chce už tradične predstaviť prémiové zariadenie za atraktívnu cenu.

Robotický vysávač Xiaomi
Rewind

S cenou podliezajúcou 500 eurovú hranicu (niektorí overení predajcovia dokonca európsku verziu ponúkajú aj za menej ako 400 eur) a prísľubom nadštandardnej kvality v danej cenovej relácii patrí Robot Vacuum X20+ k horúcim kandidátom na najlepší vysávač tohto roka.

Fantastický výkon aj prémiové funkcie

Začnime najskôr všeobecnými informáciami od výrobcu. Xiami svoj nový vysávač prezentuje ako multifunkčného domáceho pomocníka 4v1. Dokáže zametať, vysávať a slúži na suché aj mokré čistenie. Nová generácia na trh prichádza s vylepšeným sacím výkonom až 6 000 Pa, LDS laserovou 360° navigáciou či technológiou S-Cross, ktorá vysávaču umožňuje presne sa vyhýbať prekážkam a zlepšuje jeho navigáciu v priestore.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -