Najväčší herný turnaj Slovenska Y-Games sa vracia aj v roku 2017! Hráči, cosplayeri či diváci sa tentokrát môžu opäť tešiť na obrovskú udalosť.

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Tohtoročný herný turnaj Y-Games 2017 sa odohrá už čoskoro. Konkrétne, cez víkend od 22. – 23.4. privíta tímy profesionálnych hráčov, ktorí si sily zmerajú v obľúbených hrách ako League of Legends, CS: GO, Hearthstone, FIFA či DOTA 2. Turnaj sa opäť odohrá v budove Fakulty informatiky a informačných technológií Slovenskej technickej univerzity v Bratislave. Mlynská dolina je tak opäť pripravená na veľké množstvo nadšencov elektronického športu!

y-games 2017
Zdroj: startitup.sk

Na aký program sa môžeme tešiť?

Ako už je zvykom, tak aj tento rok si návštevníci užijú bohatý sprievodný program. Ten bude pozostávať z množstva súťaží, zaujímavých rozhovorov a samozrejme obľúbenej cosplay súťaže. Do nej sa môžu cosplayeri zapojiť nielen s herným kostýmom, ale napríklad aj s filmovým. Detaily ohľadom programu sa dozviete na oficiálnej stránke Y-Games SK.

Pokiaľ nechcete súťažiť, ale turnaja sa chcete zúčastniť iba ako návštevník a divák, tak si môžete cez oficiálnu stránku kúpiť dvojdennú vstupenku iba za 6€. Za rovnaký lístok na mieste udalosti zaplatíte 8€. Dvere budú návštevníkom v budove FIIT STU otvorené v sobotu od 8:00 ráno do 22:00. V nedeľu sa verejnosť bude môcť zúčastniť od 9:00 až do konca podujatia. Počas turnaja bude pre tých, ktorí kvôli turnaju pricestovali otvorená možnosť ubytovať sa na hoteli. Podrobnejšie informácie sa opäť dozviete na oficiálnych stránkach podujatia.

y-games 2017
Zdroj: playzone.cz

Hráči budú bojovať o skvelé ceny!

Aj tentokrát budú hráči súperiť o krásne výhry. Výhercovia si medzi sebou okrem finančných odmien rozdelia aj vecné ceny. Je isté, že tento rok sa budú herné tímy ešte viac snažiť, pretože pricepool na turnaji je tentoraz historicky najvyšší:

CS:GO – 1.miesto: 1000€, 2.miesto: 400€, 3.miesto: 200€

DOTA 2 – 1.miesto: 500€, 2.miesto: 200€, 3.miesto: 100€

LOL – 1.miesto: 500€, 2.miesto: 200€, 3.miesto: 100€

HS – 1.miesto:250€, 2.miesto:150€, 3.miesto:50€

FIFA – 1.miesto:160€, 2.miesto:60€, 3.miesto:30€

Minulý rok boli divácke lístky na popredné herné podujatie Slovenska ešte pred samotným začiatkom turnaja takmer vypredané. Podľa očakávaní bude návštevnosť trhať rekordy aj tentokrát, takže príliš neváhajte, ak rozmýšľate nad kúpou lístku. Ten zakúpite priamo tu.

22. apríla až 23. apríla si preto rezervujte čas a príďte sa pozrieť do budovy FIIT STU v Mlynskej doline na výnimočný turnaj Y-Games 2017. Tešíme sa na vás!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -