Pomôcť Slovensku v boji s koronavírusom sa pokúša aj herná komunita

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Organizátori herného turnaja Y-Games v spolupráci s generálnymi partnermi VÚB bankou a Orange prichádzajú s novým projektom Y-Games @Home, ktorý podporuje zodpovedné hranie z domu. 

Online verzia turnaja prináša so sebou zábavu, skvelé výhry a taktiež dôležitú myšlienku – zostaňte doma a pomôžte v boji proti koronavírusu bezpečným hraním z pohodlia domova. 

Y-Games @Home prináša 6 herných online turnajov, do ktorých sa môžete zapojiť aj vy. Bezplatnú registráciu do turnaja nájdete na webe yzone.sk –  https://bit.ly/YGHomeW     

Iniciatívu Y-Games @Home podporili aj mnohí známi streameri a influenceri. Ambasádorom projektu sa stal Ladislav „Zlý Zajo“ Miko, ktorý sa spolu s ďalšími komentátormi live prenosov – Dev1, CzechCloudom, FiFqom, Mishkinom – postarajú o kvalitnú zábavu a zároveň odovzdajú divákom streamov dôležitý odkaz o zodpovednom správaní.

Y-Games Home
Zdroj: Yvents

Hráči a diváci Y-Games @Home budú mať príležitosť zabaviť sa pri hraní a sledovaní hier a pomôcť Slovensku v boji proti koronavírusu. Online turnaj podporuje iniciatívu “Kto pomôže Slovensku”, ktorá priamo pomáha prostredníctvom transparentného účtu slovenským zdravotníckym zariadeniam v boji s pandémiou. Aj vy ju môžete podporiť svojim dobrovoľným príspevkom na transparentné číslo účtu SK2683300000002901467117

SWIFT/BIC: FIOZSKBAXXX. ( Do poznámky môžete uviesť “Hrám doma” )

Navyše všetky príspevky z online vysielaní (tzv. donate na live stream platforme) poputujú priamo na účet iniciatívy. Viac o celom projekte nájdete na webovej adrese: https://www.ktopomozeslovensku.sk/

Y-Games Home
Zdroj: Yvents

Zodpovedné správanie hráčov podporujú aj partneri online turnaja, ktorí prevzali záštitu na jednotlivými hernými titulmi. Vďaka tomu hráči môžu zabojovať o skvelé ceny a diváci užiť priame prenosy z turnajových finále: 

  • Orange Clash Royale – 1.4.2020
  • Fortuna FIFA 20 – 2.4.2020
  • IBM Dota 2 – 3.4.2020
  • Mall.sk Counter Strike: Global Offensive – 4.4.2020
  • Budiš Hearthstone – 5.4.2020
  • Legion by Lenovo League of Legends – 6.4.2020

Čo môžete v turnaji vyhrať? Hráči bojujú počas domáceho turnaja o celkový prizepool 2600€. Fanúšikovia esportovej scény však neobídu naprázdno a aj vy môžete získať niektorú z vecných cien zapojením sa do výzvy – “Postnite fotku, video na FB story/Instastory, v ktorom ukážete, ako aj vy bojujete proti korone”. Stačí, ak ju označíte s hashtagom #hramdoma #ygameshome a zapojíte sa tak do súťaže o jednu zo skvelých vecných cien.

Y-Games Home
Zdroj: Yvents

Vďaka vašim fotografiám a príspevkom chcú organizátori motivovať celú hernú komunitu k zodpovednému správaniu. 

Keď organizátori Y-Games prišli s nápadom urobiť špeciálny turnaj s cieľom, aby sa ľudia zapojili priamo z domu a tak podporili zastavenie šírenia koronavírusu, prišlo nám to ako výborné riešenie presne pre mladú cieľovú skupinu, ktorá niektoré opatrenia ignorovala.Takto majú relevantný dôvod zostať doma, zabaviť sa a ešte aj vyhrať. Sme veľmi radi, že môžeme byť súčasťou tejto iniciatívy,” povedala Martina Hrivnáková, riaditeľka marketingovej komunikácie VÚB banky.   

Najlepším spôsobom, ako Slovensku môžeme teraz všetci pomôcť je zostať doma, dodržiavať bezpečnostné opatrenia a motivovať ostatných k rovnakému správaniu. Pridajte sa aj vy k zodpovednej slovenskej komunite hráčov. Viac informácií o turnaji nájdete na webe www.yzone.sk a v oficiálnej FB udalosti – https://bit.ly/YGamesAtHome  

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -