Yara Greyjoy na Slovensku: Kedy a kde sa stretneme s herečkou z Game of Thrones?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Jeden z najveľkolepejších seriálov v histórii televízie má naozaj veľkú fanúšikovskú základňu. Hrdo vravíme, že aj my sme jej časťou. Spolu s vami sa dnes tešíme z ohlásenia premiéry 8. série Game of Thrones, no tam to nekončí! Pokiaľ chcete zažiť kus Westerosu na vlastnú kožu, teraz dávajte pozor. Na Slovensko totižto už onedlho príde herecká predstaviteľka Yary Greyjoy! Kedy a kde sa s ňou budeme môcť stretnúť?

yara greyjoy na slovensku game of thrones
Zdroj: hdqwalls.com

Yara Greyjoy na Slovensku

Ctený hosť z Game of Thrones nás navštívi už v blízkych mesiacoch, presnejšie koncom marca (29. – 31.). Gemma Whelan určite chcela potešiť čo najviac slovenských fanúšikov naraz, preto ju privítame v DK Ružinov Bratislava počas populárneho festivalu AnimeSHOW 2019. Niečo mi vraví, že nebudeme jediní, kto sa na ňu teší.

Skvelú novinku nám oznámila oficiálna facebookova stránka festivalov Comics Salón a AnimeSHOW. S hlavnou ženskou predstaviteľkou kráľovského rodu zo Železných Ostrovov si užijeme besedu, čo znamená nejaký ten rozhovor a, samozrejme, aj autogramiády.

„Ona je váš právoplatný vládca. Ti z vás, ktorí ste s ňou plachtili, všetci ostatní – viete, že to tak je! Ona je plieniteľ! Ona je bojovník! Ona je Ironborn! Nenájdeme lepšieho vodcu! Toto je naša kráľovná!“Theon Greyjoy

Nebude to prvýkrát, čo do Bratislavy zavíta člen hereckého obsadenia Game of Thrones. Zopár mesiacov dozadu nás svojou návštevou poctil Slovák Vladimír Furdík, ktorý v seriáli stvárňuje obávaného Nočného kráľa. Na Comics Salóne 2018 sme sa s ním ako správni fanúšikovia stretli a dokonca sme stihli fotku. Teraz sa tešíme na AnimeSHOW 2019 a dúfame, že spolu s nami v našej krajine privítate herečku Gemmu Whelan!

vladrimir furdik comics salon
O pár mesiacov si to zopakujeme s Gemmou Whelman ;)

Chystáte sa snami privítať hereckú predstaviteľku Yary Greyjoy v Bratislave? Dúfame, že sa s vami vidíme v rade na autogram!

Zdroj: facebook.com, gameofthrones.fandom.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -