Čo Slováci pozerajú na YouTube? Trendom vládne hudba aj seriály!

Nenechajte si ujsť

Dnes sa pozrieme na to, čo Slováci obľubujú na YouTube. Na prvých miestach sa v trendovom rebríčku umiestnili rapové klipy ale aj vtipné hlášky zo slovenských seriálov. Mimo nich však v prvej desiatke nájdete aj dvoch YouTuberov a pieseň Shallow z filmu Zrodila sa hviezda.

Nick Jonas, Robin Schulz – Right Now

Na desiatom mieste v trendy sa nachádza nový videoklip od Nicka Jonasa a Robina Schulza s názvom Right Now. Celú skladbu výborne doplňuje minimalistický, moderný videoklip.

Ako vyrezať Halloweensku tekvicu!

V ďalšom videu sa nachádza klasické duo slovenských YouTuberov Selassie a Evžen. Tí nám v ich novinke ukazujú vtipnou formou ako vyrezať tekvicu. Musíme povedať, že na koniec sa im to celkom vydarilo. Video má za 2 dni už 60 000 pozretí a preto dúfame, že sa nimi inšpirujete aj vy sa a na Halloween si tiež vyrežete vlastnú tekvicu.

Slovensko má rýchlovlaky! │ HASHTAG #1

Najslávnejší slovenský YouTuber Gogo prichádza s jeho novým konceptom videí s názvom #hashtag. V pár minútach rozobral 5 čerstvých tém, ktoré Slovákov zaujímajú. Táto „show“ ako tento koncept sám Gogo nazýva, by mala byť pravidelná a vychádzať každý víkend. Prvý diel dosahuje pekné čísla a za 4 dni dosiahol už skoro 65 000 videní.

A Star Is Born Music Video – Shallow

Aj keď sa v trendoch nenachádza oficiálny klip, ktorý bol vydaný na kanáli Lady Gaga, nachádza sa tu hudobné video s piesňou Shallow, ktoré je poskladané z útržkov filmu Zrodila sa hviezda. Video má 3,6 milióna videní, avšak oficiálny klip ich má až 42 miliónov!

NIK TENDO x HASAN – Sedm

Za ďalším počinom v trendoch stojí česká dvojica zo zoskupenia Milion + Nik Tendo a Hasan. Klip k tejto pesničke je určite nadpriemerný, najmä ak si ho porovnáme so slovenskou a českou scénou. Celý song nadväzuje na druhý track z jeho albumu 7, Hvězdy. Za nás určite palec hore!

DJ Snake – Taki Taki ft. Selena Gomez, Ozuna, Cardi B

Piate miesto v rebríčku si drží DJ Snake s jeho pesničkou Taki Taki na ktorej sa nachádza aj Selena Gomez, Ozuna a Cardi B. Tento song je klasická moderná hudba, ktorú počujeme 10x denne v rádiu. Určite však zohnať na feat takéto mená nebolo ľahké!

OTECKOVIA – Drzý Max nadáva otcovi aj v škôlke

Ďalšie videá tvoria už len Česi a Slováci, na čo sme hrdí. Na štvrtom mieste sa nachádza scénka zo seriálu Oteckovia, kde Max nadáva ako otcovi, tak aj ostatným deťom v škôlke.

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT 2018 – Nightmare Show

Na ďalšej pozícii sa nachádza vystúpenie zo show Česko Slovensko má talent. V tomto hrozivom vystúpení išlo od začiatku až po koniec naozaj o život! Všetko začalo už hrozivým hádzaním noža na slepo. Video určite neodporúčame pozerať slabším povahám.

Ben Cristovao – NAHA

Na druhom mieste sa nachádza nový song od Bena Cristovao. Ide o peknú, zamilovanú pesničku. Za hudbou stojí Benov už klasický producet, Osama Verse-Atile.

Lvcas Dope & DJ Wich – Cesta feat. Rytmus, Ego, Kali

Na prvom mieste sa nachádza špička rapovej hudby na Slovensku a v Čechách. Ide o pesničku z nového albumu Lvcasa Dope a DJa Wicha, ktorý nesie názov Diamant. Rytmus nám odkazuje, že je bohatý, úspešný a jeho kolega z Kontrafaktu Ego pridáva napríklad aj rapovú časť po nemecky. Celý song dobre doplňuje krásny jedno-záberový klip, ktorý bolo určite ťažké natočiť.

Páčilo by sa vám, keby sme podobné články o tom čo práve frčí na YouTube písali častejšie? Ak máte záujem dozvedieť sa viac o YouTube trendy, určite nám napíšte do komentárov! 

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -