Slovenský YouTuber PPPíter dostáva vlastnú TV SHOW! O čo ide a kedy bude mať premiéru?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

TV show PPPíter v Afrike – O čo ide?

Peter Popluhár a.k.a. PPPeter. Slovenský YouTuber, ktorého videá však mieria oveľa vyššie – natáča totižto po anglicky a chce tak baviť celý svet. Presadil sa paródiou Dano Drevo, neskôr bol súčasťou dua ShyChickens a nakoniec skončil pri vlastných videách – či už zábavných alebo cestovných. Práve vďaka tým cestovným dnes prichádza s veľkou a vzrušujúcou novinkou: svojou vlastnou televíznou show! Video, v ktorom to svojim fanúšikom oznamuje, si môžete pozrieť tu:

PPPíter v Afrike

„Úspešný slovenský YouTuber, na bláznivej ceste po africkom kontinente“ – týmito slovami sa nám v televíznom spote predstavuje úplne nová show s názvom PPPíter v Afrike. Populárny internetový zabávač s nadšením oznamuje, že slovenská televízia odvysiela jeho projekt, na ktorom tri mesiace pracoval v Afrike! Peter Populhár ďalej vysvetľuje, že pôjde o netradičný cestovateľský seriál, v ktorom nám predstaví až šesť afrických krajín. Z ukážky vidíme, že PPPíter bude ochutnávať divné jedná, pokochá sa miestnou prírodou a bude nás baviť spolu s miestnymi obyvateľmi.

Prvá časť novej cestovateľskej show sa bude vysielať už v Sobotu, 1. septembra o 9:05 ráno na Dvojke. Deň na to, v nedeľu o 7:20 ráno. Celkom si pozrieme až desať 10-minútových dielov. Každý, kto YouTubera PPPítera pozná, by si to celkom určite nemal nechať ujsť! Spojením jeho skvelého zmyslu pre humor a lásky k cestovaniu som si istý, že to bude stáť za to.

pppíter v afrike
Zdroj: sketcher.startitup.sk

Poznáte slovenského internetového zabávača Petra Populhára? Čo vravíte na jeho novú televíznu show PPPíter v Afrike? Vaše názory nám zanechajte v komentároch!

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -