Kopa fotiek a videí z natáčania filmu Spider-Man: Homecoming

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Pozrite sa, čo všetko nám Spider-Man predvedie!

Spider-Man patrí medzi najobľúbenejších superhrdinov sveta prakticky odjakživa. Na jeho filmové práva sa za tie roky pobilo veľa štúdií. Najprv ich dostali Columbia Pictures, spravili svoju trilógiu no a potom Sony Pictures. Tí spravili dva spideyho filmy, ktoré síce boli kriticky úspešné, no fanúšikom to nedalo a vždy v nich niečo našli, čo im vadilo. Sony si teda zistilo, kto robí najlepšie komiksové filmy a BUM! Sony sa spolčilo s Marvel Studios, no a už o rok nás čaká, ten pravý marvelovksý spider-man.

Je samozrejme zaradený do slávneho Marvel Cinematic Universe, čiže od teraz bude spidey hlavne po boku avengerov. Síce je toto jeho prvý film, debut si spravil už v tohtoročnom blokbustre roka, Captain America: Civil War. V ňom predstaviteľovi Tomovi Hollandovi stačilo len pár minút na to, aby kritikom a fanúšikom dokázal, že on je a bude TEN Spider-Man. V Homecomingu sa ešte okrem neho dočkáme aj Roberta Downeyho Jr, Zendayi a mnoho ďalších. Natáčanie doteraz prebiehalo v Atlante, no pred pár dňami sa štáb presunul do New Yorku. No a my sa vám teraz budeme snažiť ponúknuť čo najviac fotiek a videí, ktoré sa počas týchto pár dní v New Yorku urobili.

csvbu9uwyaafzux

Páčili sa vám fotky? Ak ich ešte príde viacej, určite spravíme pokračovanie. Tešíte sa na Homecoming? Čo hovoríte na Toma v obleku? Vaše názory nám píšte do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -