Zábery z natáčania marvelovky Shang-Chi odhaľujú prvý pohľad na herecké obsadenie

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Najčítanejšie za 7 dní

Najnovšie zábery z natáčania filmu Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings odhaľujú prvý pohľad na niektorých hercov v ich nových komiksových postavách.

Herci Simu Liu a Awkwafina tak zažili premiéru, ale kedy sa opäť ocitnú za kamerami zatiaľ netušíme. Natáčanie pripravovaného MCU filmu muselo byť pozastavené ešte len v jeho základoch. Pandémia nového koronavírusu zasiahla pozitívnym testovaním na COVID- 19 aj režiséra Destina Daniela Crettona.

zábery z natáčania Shang-Chi
Zdroj: geektyrant.com

Čo nám odhalili zábery z natáčania MCU filmu Shangi-Chi?

Hviezda filmu Simu Liu si zahrá zaujímavého Marvel hrdinu, ktorý nedisponuje žiadnymi superschopnosťami. Namiesto toho je však mimoriadne talentovaný v bojových umeniach. Herečka Awkwafina nám zatiaľ meno svojej postavy neprezradila.

Záporák filmu Shang-Chi je už dlhšie známy. Nebude ním nikto iný, ako Mandarin, ktorého stvárni herec Tony Leung Chiu-Wai. Jeho adaptáciu sme očakávali už vo filme Iron Man 3, kde sa nám ale predstavil iba ako najatý herec. V krátkom doplňujúcom filme All Hail the King vidíme túto postavu stvárnenú Benom Kingsleym vo väzení, kde dostane správu od skutočného Mandarina.

Ako to vyzerá s natáčaním?

Keďže produkcia je rozdelená na dva bloky, Crettonov prvý blok čaká, zatiaľ čo druhý v natáčaní pokračuje. Produkcia filmu Shang-Chi teda nie je úplne pozastavená, ale skôr spomalená.

Ako veľmi sa zmení termín premiéry filmu Shang-Chi zatiaľ bohužiaľ nevieme. Marvel Disney sa môže hocikedy rozhodnúť a prácu pozastaviť, aby tým uchránili svojich pracovníkov.

Nový MCU film Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings by k nám mal doraziť 7. mája 2021. Natáčanie sa malo začať v novembri 2019 v Austrálii, ale bolo to posunuté až na tento rok. No kvôli novej situácii sa jeho produkcia posúva ešte na neskôr.

Čo hovoríte na nové zábery z natáčania filmu Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings? O vaše názory sa s nami môžete podeliť v sekcii komentárov. 

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -