VIDEO: Nový Kapitán Amerika na záberoch z natáčania seriálu The Falcon and The Winter Soldier

Nenechajte si ujsť

Oliver Kohár
Oliver Kohár
Večný študent kinematografie... aj jej obskúrnych zákutí.

Natáčanie The Falcon and The Winter Soldier

The Falcon and The Winter Soldier je fanúšikmi očakávaný Marvel seriál, ktorý si pozrieme na novej streamovacej stanici Disney+. Na internete sa objavili zábery z natáčania, ktoré vznikli ešte pred chaosom spôsobeným koronavírusom. Zábery nám odhaľujú herca Wyatta Russella ako nového Kapitána Ameriku, ktorý spojil sily s Buckym (Sebastian Stan).

Spoločne čelia policajnému SWAT tímu a neznámej ženskej záporáčke. Nedávno bolo oznámené, že produkcia tohoto seriálu bude onedlho pokračovať. A ak sa pýtate kde sa bude natáčať, odpoveď vás určite prekvapí. Marvelácky superhrdinovia mieria túto jeseň do Českej republiky. Do konca produkcie ostáva už iba 9 dní.

The Falcon and The Winter Soldier
Zdroj: cinemanews24.com

Anthony Mackie sa vráti ako Sam Wilson/Falcon, priateľ pôvodného Kapitána Ameriku. Spoločne s Buckym sa vydajú na misiu, ktorá otestuje ich schopnosti, ako žiadna iná predtým. Emily VanCamp sa vráti ako Sharon Carter a späť je dokonca aj Daniel Brühl, ako Baron Zemo, záporák z Občianskej vojny. Jeho plán zatiaľ nie je úplne jasný, avšak špekuluje sa o tom, že sa bude jednať o akýsi smrteľný vírus. Akoby sme toho nemali už v realite dosť.

Tento seriál režíruje Kari Skogland a Malcolm Spellman napísal scenár. Na Disney+ by sme sa tejto tímovky mali dočkať už v auguste. Nižšie sa môžete pozrieť na spomínané zábery z natáčania.

Tešíte sa na tento seriál? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -