Ešte brutálnejší a vtipnejší ako John Wick. Tvorcovia akčných filmov majú v rukách nový hit, pozrite si trailer

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na The Killer’s Game

Lionsgate, spoločnosť, ktorá nie náhodou stojí aj za sériou John Wick, prináša trailer na film The Killer’s Game. Opäť postaví jedného muža proti celej rade zabijakov, tento raz však do akčného mixu pridáva komédiu. Protagonista Joe Flood v podaní Davea Bautistu totiž umiestni terč na svoj chrbát hlúpou náhodou.

Joe je veteránom a nezastaviteľným živlom v brandži nájomných zabijakov. Aktuálne sa do jeho života priplietla aj nová žena Maize, ktorú hrá Sofia Boutella (Rebel Moon). Bláznivo sa do seba zamilovali a žijú si idylický život, kým ho neprekazí hrozná správa.

Joevi bol po zásahu do hlavy diagnostikovaný nádor. Nechce, aby ho tak jeho priateľka videla, a tak sa rozhodne pre to, čo vie najlepšie. Vydá kontrakt na zabitie na samého seba.

Veteránsky vrah proti najlepších zabijakom

Označí sa za cieľ u sprostredkovateľky Marianny, ktorú hrá Pom Klementieff (Strážcovia Galaxie). Vtedy však veci naberú nečakaný smer a zistí sa, že lekár určil jeho diagnózu chybne. Marianna má však s Floodom vlastné nevybavené účty a tak na neho aj napriek tomu posiela najlepších zabijakov z celej Európy.

Joe sa vydáva na útek, pričom likviduje svojich prenasledovateľov všade, kam sa pohne. Medzi nimi nájdeme ďalšie známe herecké tváre, napríklad odmenou motivovaného Terryho Crewsa. Postaršieho múdreho zabijaka si zase zahral Ben Kingsley.

Nájdeme tu aj Scotta Adkinsa, Marka Zarora, Daniela Bernhardta, wrestlera Drewa McIntyra či maďarského kaskadéra Józsefa Kovalika Jr., ktorý sa objavil napríklad aj v Black Widow.

the killer's game pom klementieff
Zdroj: TMDB

Známy námet s komediálnym zvratom

Režisérom filmu je J.J.Perry, ktorý má s rovnakým žánrom už skúsenosti z upírskej komédie Day Shift. Scenár napísali Rand Ravich a James Coyne, pričom vychádzali z knižnej predlohy, ktorú v roku 1999 vytvoril Jay Bonansinga.

Námet sa tak síce nemusí zdať úplne originálny, ale Bautista, ktorý už má skúsenosť s mixom akcie a humoru, do neho vkladá novú iskru. Určite poteší aj bohaté obsadenie a to sú dôvody prečo by sme si mali dátum premiéry 13. septembra zapísať do kalendárov.

Ako sa vám páči trailer na The Killer’s Game? Pôjde podľa vás o dobre spravenú akčnú komédiu? Čo hovoríte na námet filmu a známe herecké tváre? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -