‚Zabijakov osobný strážca 2‘ trailer: Skvelí Ryan Reynolds a Samuel L. Jackson musia zachrániť svet pred novou hrozbou

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Filmové štúdio Lionsgate zverejnilo prvý trailer k akčnému filmu Zabijakov osobný strážca 2, v ktorom sa v hlavných úlohách predstavili Ryan Reynolds (Deadpool) a Samuel L. Jackson (Pulp Fiction: Historky z podsvetia).

Pokračovanie filmu z roku 2017 opäť zrežíroval Patrick Hughes (Expendables: Nezničiteľní 3). Na svoje pôvodné miesto sa vrátil aj scenárista Tom OConnor. Premiéra je naplánovaná na 27. júla 2021.

Trailer k filmu Zabijakov osobný strážca 2:

Okrem Reynoldsa a Jacksona sa vo filme ukáže hneď niekoľko nových tvárí, medzi ktoré patria kvalitní herci ako Tom Hopper, Frank Grillo, Morgan Freeman, Antonio Banderas a veľa iných. Svoje úlohy z pôvodného filmu si taktiež zopakujú aj Salma Hayek ako Dariusova Kincaidova (Samuel L. Jackson) žena Sonia a Richard E. Grant ako Mr. Seifert.

 

Zabijakov osobný strážca (2017) si dokázal celosvetovo zarobiť viac ako 176 miliónov dolárov. Plány na pokračovanie sa objavili ešte v roku 2018, ale jeho výrobu znemožnila súčasná pandémia. Očakávaná komediálno-akčná novinka mala pôvodne doraziť do kín 28. augusta 2020, no z dôvodu koronavírusu ju filmové štúdio Lionsgate presunulo o necelý rok.

Zabijakov osobný strážca 2 trailer
Zdroj: collider.com

Oficiálny synopsa:

„Najsmrteľnejší a najnebezpečnejší pár na svete – osobný strážca Michael Bryce (Ryan Reynolds) a nájomný vrah Darius Kincaid (Samuel L. Jackson) – sú späť na ďalšej životu nebezpečnej misii. Bryce, ktorý je stále bez svojej licencie a pod drobnohľadom, je Dariusovou manželkou, neslávne známou medzinárodnou podvodníčkou Soniou Kincaid (Salma Hayek) prinútený opäť  konať. Keď Bryce prekročí svoje hranice ľudskosti s jeho dvojicou najnebezpečnejších parťákov, trio prichádza na niečo úplne nové. Čoskoro zisťujú, že sa všetci spoločne nachádzajú medzi Európou a pomstychtivým mocným šialencom (Antonio Banderas). Ste pripravení pripojiť sa k zábavnému a smrtiacemu chaosu, v ktorom sa nachádza aj Morgan Freeman v úlohe… no veď uvidíte.“

Páčil sa ti nový trailer k filmu Zabijakov osobný strážca 2? Názor nám môžeš napísať dole do komentárov.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -