Zabudnutý scenár k filmu Votrelec 3 ožíva! Ako bude vyzerať návrat Ripleyovej a Xenomorpha?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Na niektoré veci sa jednoducho nezabúda. Legendárny scenár od Williama Gibsona na film Votrelec 3 nezapadne prachom. Síce ho neuvidíme v podobe filmu, no tvorcovia si pre nás aj tak niečo pripravili. Celý projekt je v procese prípravy, dočkáme sa ho v podobe komiksu. Scenár bol napísaný ešte v roku 1987 a od tej doby sa s ním prakticky nič nerobilo. Našťastie sa celej situácie chopila spoločnosť Dark House Comics a my sa môžeme začať tešiť!

Zdroj: dreadcentral.com

Oficiálna synopsa pripravovaného komiksu Alien 3

V nadväznosti na fatálne udalosti votrelcov, únia zachytila vesmírnu loď nesúcu telá Ripley, Hicksa, Newta a Bishopa. Na palube sa však nachádza aj nechcený pasažier, ktorý rozpúta vojnu. Vláda je pripravená na zbrojenie proti Xenomorfovi a hrôzostrašný thriller s tématikou studenej vojny sa môže začať.

Komiks sa bude pripravovať priamo zo scenára Williama Gibsona a predstavuje umelecký talent Johnnieho Christmasa. O pestrosť farieb sa postará Tammy Bonvillain. K dispozícii bude tiež séria obalov od Jamesa Harrena, Daniela Warrena Johnsona, Paola Riveru, Tradda Moorea a Christiana Warda. Takto sa scenárista Gibson vyjadril k pripravovanému dielu:

„Keď sa nevytvorí váš prvý scenár a film sa nakoniec aj tak objaví, nemáte z toho dobrý pocit. Bude to však nádherný zážitok a nepochybujem o tom, že verzia Johnnieho, ktorá sa takmer drží scenára, prinesie publiku viac kvalitného materiálu, než by bol akýkoľvek celovečerný film.“

Táto verzia Votrelca 3 má vo svojom vnútri aj legendárnu Ripley (Sigourney Weaver), pretože tá jednoducho nesmie chýbať. Po jej boku však uvidíme aj iné postavy, z ktorých každá jedna bude musieť bojovať o svoj život. Prvé vydanie sa ukáže už 7. novembra. Plagát ku komiksu môžete obdivovať nižšie v článku.

Zdroj: twitter.com

Má tento komiks podľa vás potenciál na úspech? Vaše názory nám nezabudnite napísať do komentára!

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -