Seriály

Začala sa produkcia štvrtej série seriálu Better Call Saul! Uvidíme konečne Saula?

Tento článok obsahuje SPOILERY! Pokiaľ ste teda nedopozerali všetky tri série, článok si odložte na neskôr.

Každý, kto videl videl legendárny seriál Breaking Bad pozná právnika Saula Goodmana. Postavu stvárnil Bob Odenkirk, ktorý dostal dva roky po záverečnej epizóde Breaking Bad svoj vlastný seriál. Zatiaľ sme dostali 3 série, s tým, že štvrtá je na ceste. Celkovo sa podarilo sérii získať od kritikov z Rotten Tomatoes fantastických 97%! Prvá séria si drží krásne skóre 98%, ktoré je zároveň aj najväčším z týchto troch sérii. Avšak to neznamená, že zvyšné dve série zostávajú v pozadí. Obe si totižto odniesli len o percento menej.

Produkcia štvrtej série seriálu Better Call Saul!

AMC začalo produkciu štvrtej série Better Call Saul. Jedná sa o spin-off dramatickej série Breaking Bad. Netrvalo dlho a seriál dostal oficiálne schválenie na pokračovanie, chvíľu po ohromnom finále tretej série. V roku 2017 sa podarilo show získať tri nominácie Emmy, vrátane jednej za “Najlepšiu dramatickú sériu”. Bohužiaľ sa sérii nepodarilo získať domov zlato.

produkcia štvrtej série seriálu Better Call Saul

Zdroj: digitalspy.com

Prequel Breaking Bad, Better Call Saul mapuje zlyhania Jimmyho McGillaSaula Goodmana. Bob Odenkirk hrá Jimmyho, z bezvýznamného podvodníka sa stane etický právnik. Jimmyho nekonečné intrigy ho dostali do veľmi ťažkej situácie, viedli ku konfrontácii jeho brata a zároveň nemesis Chucka, ktorého v seriáli stvárnil Michael McKean.

 

Sezóna skončila tragicky, *SPOILER* a to tak, že zničený Chuck bol zas ovplyvnený jeho citlivosťou voči elektrickým zariadeniam a podpálil svoj dom, v ktorom sa nachádzal on sám. Štvrtá séria bezpochyby odhalí, čo sa stalo s Chuckom a to, ako Jimmy zvládne pocit viny, s ktorým sa bude musieť vysporiadať. *KONIEC SPOILERU*

Nadšenie tvorcu

Showrunner série Peter Gould oznámil na sociálnej sieti Twitter oficiálny začiatok produkcie štvrtej série:

Better Call Saul sa zo začiatku bránil priamym spojeniam so sériou Breaking Bad. Avšak, ako seriál pokračoval, ukázalo sa aj viac postáv z pôvodnej show. Minulý rok prišiel hlavný záporák série Breaking Bad – Gus Fring (Giancarlo Esposito), ktorý sa stretol s jeho budúcim zástupcom Mikeom Ehrmantrautom (Jonathan Banks). V štvrtej sérii by sme mali vidieť viacero stretnutí Jimmyho a Fringa. Jimmy postupne buduje personu Saula Goodmana. Je tu pomerne veľká šanca, že sa v budúcnosti stretneme s ďalšími postavami z Breaking Bad série. Myslíte, že by sme v štvrtej sérii mohli vidieť aj samotného Waltera Whitea alias Heisenberga?

Štvrtá séria sa nepochybne zamieria aj na Jimmyho fascinujúci vzťah s jeho priateľkou a kolegyňou Kim Wexlex (Rhea Seehorn). Na konci tretej série sme mohli vidieť, ako Kim stojí na akejsi osobnej “križovatke”. Ako dlho ešte bude schopná Kim znášať Jimmyho prekračovanie medzí?

Uvidíme Saula?

Show držala Jimmyho pravé ja (Saula) už moc dlho. Ale skôr či neskôr, už musíme dostať vulgárneho, špinavého právnika, ktorým je. Hoci Odenkirk odviedol skvelú prácu ukázaním iných stránok Jimmyho postavy, vrátane jeho slušnej stránky, fanúšikovia sú určite pripravení na to, aby okúsili pravú osobnosť neuveriteľného právnika z Breaking Bad.

produkcia štvrtej série seriálu Better Call Saul

Zdroj: screenertv.com

Pokračovanie v podobe štvrtej série zatiaľ nemá žiadny oficiálny dátum premiéry, ale čakáme, že príde v septembri tohto roku.

Tiež sa neviete dočkať na pokračovania? Uvidíme konečne pravú tvár Jimmyho McGilla? Objaví sa podľa Vás aj vytúžený Walter? Napíšte nám do komentárov!

About author

my life is a meme
  Related posts
  Seriály

  Hrdinovia čo zločinci? Ako najvýznamnejší vojnoví špióni zmenili dejiny

  OdporúčameSeriály

  Pozrite si epickú bojovú scénu z Witchera, ktorá vás pripraví na Netflix seriál roka

  OdporúčameSeriály

  Čo bude v MCU nasledovať po udalostiach filmu Avengers: Endgame?

  RebríčkySeriály

  TOP 10 najsmutnejších momentov v seriáli Rick a Morty

  Pridaj komentár