Zack Snyder nám v jeho verzii Justice League objasní smrť Robina

Nenechajte si ujsť

Oliver Kohár
Oliver Kohár
Večný študent kinematografie... aj jej obskúrnych zákutí.

Zack Snyder, Justice League a smrť Robina

Fanúšikovia si musia počkať ešte rok, kým im režisér Zack Snyder ukáže jeho pôvodnú víziu pre film Justice League. Avšak Snyder dáva fanúšikom na internete pravidelne nové informácie o zmenách v príbehu, pôvodných plánoch a rôznych iných informácií týkajúcich sa jeho režisérskej verzie.

Jednou z týchto informácii je objasnenie Robinovej identity a osudu, ktorý bol naznačený v Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti. V tomto filme sme v Batmanovej jaskyni videli Robinov kostým, ktorý bol pomaľovaný nápisom – „Hahaha, jokes on you Batman!“. Fanúšikovia DC z tejto scény vyhodnotili jasné závery. Joker zabil Robina, čo Batmana psychicky zničilo a uviedlo do stavu, v akom ho vidíme v Batman vs. Superman.

Ben Affleck a Zack Snyder
Ben Affleck a Zack Snyder, Zdroj: vulture.com

To, že Joker zabil Robina, nie je žiadnou novinkou. Presne takto sa to stalo aj v komiksoch, v ktorých Joker ubil kovovou tyčou mladého Robina na smrť. Konkrétne sa jednalo o Jasona Todda (v DCEU Dicka Graysona). Túto informáciu na svojou Twitteri potvrdil aj režisér Suicide Squad, David Ayer.

Pôvodné plány

Batman Red Hood
Zdroj: syfy.com

Táto skutočnosť objasní veľa vecí. Prehĺbi postavu Batmana, pomôže nám pochopiť prečo je v Batman vs. Superman tak zlomený. Zároveň nám možno odhalí pravdepodobný smer, ktorým sa mal uberať sólový Batman film s Benom Affleckom. Dick Greyson sa totižto v komiksoch vrátil z hrobu ako záporák Red Hood. Jedná sa o jeden z najpopulárnejších komiksových príbehov s Batmanom.

Všetky tieto plány sú ale dávno v koši, keďže nás namiesto Bena Afflecka čaká nová verzia Temného rytiera s Robertom Pattinsonom. Je to škoda, pretože príbeh s Red Hoodom mal veľký potenciál. Na konkrétnejšie informácie ohľadom Robinovej smrti si budeme musieť každopádne ešte rok počkať.

Aj vy ste zvedavý na toho odhalenie? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: comingsoon.net

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -