Zimomriavky vás neminú pri sledovaní posledného traileru na film Zack Snyder’s Justice League

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Zbohom Joss Whedon, pôvodná vízia režiséra Zacka Snydera práve zmasakrovala akúkoľvek konkurenciu. Pokiaľ nepatríte medzi fanúšikov katastrofálneho Justice League z roku 2017, vykúpenie príde už v priebehu budúceho mesiaca. Štúdio Warner Bros. dalo Snyderovi príležitosť, peniaze a kreatívnu voľnosť, čo potvrdil aj posledný trailer na film Zack Snyder’s Justice League. Dámy a páni, pripútajte sa, čaká nás drsná a epická jazda.

Režisérsky zostrih bude o dve hodiny dlhší ako kinoverzia, pričom Snyderovi štúdio vyhradilo 70 miliónov amerických dolárov na jeho dokončenie. 4-hodinový epos dokonca dostal hodnotenie R, takže masakrovať bude aj Steppenwolf svojich protivníkov. Okrem neho v ukážke nechýbal Superman v čiernom kostýme, obávaný záporák Darkseid a na samom konci aj Joker herca Jareda Leta. Ten bude zdieľať Knightmare scénu s Batmanom.

Posledný trailer na Zack Snyder’s Justice League

Pokiaľ vám unikli informácie, Justice League mal pôvodne vyzerať úplne inak. O réžiu sa mal postarať Zack Snyder, filmár, ktorý hral kľúčovú úlohu pri vzniku filmového sveta DCEU. Práve on stojí za vznikom Muža z ocele Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti, pričom Justice League mal byť jeho ďalším projektom.

Počas jeho tvorby sa však kvôli osobným problémom musel filmu vzdať ešte pred dodatočným nakrúcaním a celou post-produkciou. Tu prichádza do príbehu režisér Joss Whedon (Avengers), ktorého štúdio Warner Bros. povolalo na dokončenie filmu. Avšak namiesto toho ho značne prerobil a z pôvodnej vízie Zacka Syndera v ňom neostalo takmer nič.

Zack Snyder’s Justice League
Batman a Joker v Knightmare scéne; Zdroj: fandomwire.com

Zbohom, Joss Whedon

Vieme, že Zack Snyder’s Justice League nebude obsahovať žiadne scény, ktoré natočil režisér Joss Whedon po prebratí iniciatívy. To znamená, že uvidíme 100 % pôvodných záberov nakrútených Snyderom pred jeho odchodom. Tie budú doplnené o nové zábery, ktoré vznikli počas dotáčok s Henrym CavillomBenom AffleckomRayom Fisherom a v neposlednom rade s Jaredom Letom.

Pôvodne sa ich mala zúčastniť aj Gal Gadot, ktorá ale potvrdila, že sa žiadneho dodatočného nakrúcania nezúčastnila. Každopádne, tieto dotáčky pridajú iba štyri až päť minút nových záberov, alebo presnejšie dve nové scény. Režisér objasnil, že jedna z týchto scén bude obsahovať Jokera herca Jareda Leta, ktorý sa v pôvodnom filme neobjavil vôbec. Ostatok filmu budú tvoriť zábery, ktoré Snyder nakrútil už v minulosti. Z tých sme vraj nevideli až 80 %

Zack Snyder’s Justice League
Bat-Tank z komiksu The Dark Knight Returns; Zdroj: twitter.com

To všetko doplnené o úžasný hudobný sprievod skladateľa Junkie XL, ktorý je počuť už v poslednej ukážke. Snyder Cut nakoniec vyzerá ako úplne nový film, čo fanúšikov iba teší. Výsledku sa dočkáme už 18. marca 2021 na streamovacej službe HBO Max, v Európe film uvidíme na našej alternatíve HBO GO.

Aj vás spríjemnila epická ukážka sviatok zamilovaných? Nám určite áno, pretože práve teraz sme zamilovaní do tohto filmu…

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -