Režisér Zack Snyder ešte stále nevidel svoj nový film Justice League! Prečo už nemá záujem o svoj milovaný projekt?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 22 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Aj keď je vo filme označený ako jediný režisér, Zack Snyder svoj najnovší film Justice League ešte stále nevidel. Dôvodom bude pravdepodobne trpký postup natáčania. Snyder totižto svoj milovaný projekt musel ešte dávnejšie opustiť kvôli rodinným dôvodom. Na jeho miesto sa postavil s úlohou film dokončiť Joss Whedon (Avengers 1, 2), čo spôsobilo rôzny mix názorov a otázok fanúšikov.

Justice League recenzia
Zdroj: usatoday.com

Mnoho ľudí sa dodnes pýta, aká veľká časť Justice League bola po odchode Snydera pozmenená. Dnes sa však celá situácia zmenila len na špinavú hádku. Aj keď existujú známky, že Whedon totálne prerobil Snyderov projekt, mnoho ľudí taktiež vraví, že Whedon pôvodnú víziu rešpektoval a nasledoval. Nejaké svetlo nám na všetko práve teraz možno odhalí sám Zack Snyder, ktorý poukázal na celkom zaujímavý fakt.

Zack Snyder Justice League stále nevidel

Jeden z používateľov sociálneho média Vero sa prednedávnom rozprával so Zackom Snyderom, po čom konverzáciu odfotil a zazdieľal. V správe sa Snyder priznáva k tomu, že odkedy odišiel z projektu, nijaké nové zostrihy Justice League nevidel. Ku svojmu rozhodnutiu neudal dôvod. Režisér však vraví, že je mu ľúto, že práve on nemohol byť tým, kto film dokončí:

„Budem úprimný, film som nevidel odkedy som z neho odišiel. Viete, že tieto postavy milujem. Jediné, čo si prajem, je aby som ja mohol byť ten, kto ho dokončí pre vás a tých, ktorí milujú MOS (Muž z ocele), BVS (Batman v Superman).“

justice league
Zdroj: playbuzz.com

Zack Snyder ešte stále nevidel Justice League z celkom jednoduchého dôvodu. Projekt bol totižto jeho miláčikom, jeho úplne vlastným dielom spoločne s vlastnou víziou – potom bol však nútený predať ho niekomu úplne inému, kto ho dokončí v jeho mieste. Podobná situácia sa v superhrdinskom svete už raz udiala, pričom Zack Snyder si Justice League stále nepozrel z rovnakého dôvodu, ako si Edgar Wright nechce pozrieť Ant-Mana. Ako filmár pre vás totižto takýto veľký projekt znamená celý život. No keď ho musíte odovzdať niekomu inému a existuje čo i len najmenšia šanca, že vaše pôvodne dielo bude pozmenené, vás to zdrví.

Očakávaný Justice League sa do našich kín dostal len pred pár dňami, no veľmi pozitívnych reakcií sa nedočkal. Očividne opäť zabavil iba veľkých fanúšikov DCEU. Bol by však podľa vás osud filmu rozdielny, ak by s ním ostal Zack Snyder až do konca?

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -