Prvý oficiálny náhľad do hororu Army of the Dead od Zacka Snydera odhalil lovcov zombies v plnej zostave

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Najnovšie snímky nás lepšie oboznámili s nadchádzajúcim hororom Army of the Dead, ktorého režisérom je Zack Snyder (Muž z ocele, Úsvit mŕtvych).

Tento film bol predstavený ako veľkorozpočtový žánrový mashup s hŕstkou zaujímavých hercov – Dave Bautista, Ella Purnell, Omari Hardwick, Tig Notaro a Huma Qureshi. Novinka sa bude streamovať na Netflixe neskôr v roku 2021 a po nej príde dokonca aj animovaná prequel séria, v ktorej uvidíme pôvodné herecké obsadenie.

Army of the Dead Zack Snyder
Zdroj: ew.com

Zack Snyder pripravuje horor Army of the Dead

Premisa filmu je priamočiara a neuveriteľne šialená. Dej nám ukáže partiu zabijakov, ktorí sa rozhodli infiltrovať do zombíkmi zamoreného Las Vegas. Dôvod? Zinkasovať všetky peniaze z kasína.

Snyder začal na koncepcii pracovať po jeho prerábke klasického hororu od Georga A. Romera s názvom Úsvit mŕtvych z roku 2004. Ten sa do sveta kinematografie zapísal ako úspešný zombie kúsok a predpokladá sa, že vizionársky režisér opäť nesklame ani tentokrát.

Army od the Dead Zack Snyder
Zdroj: ew.com

Netflix odhalil dve snímky priamo z filmu

Prostredníctvom Entertainment Weekly, streamovací gigant odhalil dve nové produkčné fotografie z pripravovaného filmu Army of the Dead. Na prvej vidieť, že Dave Bautista a zvyšok tímu sú pripravení vyraziť na jednosmernú jazdu do mesta hriechov. Druhá fotografia naopak ukázala konverzáciu medzi manželským párom Scottom Wardom (Dave Bautista) a Kate Ward (Ella Purnell).

Hororové filmy s pridanou tematikou lúpeže majú v dnešnom modernom svete obrovský potenciál na úspech. Uvidíme však či táto pomiešaná chémia zaberie, pretože vylúpiť kasíno kvôli peniazom v postapokalyptickom svete plnom krvilačných zombies mi nedáva zmysel. Aj preto dúfam, že nás Zack Snyder prekvapí nejakou nečakanou vsuvkou.

Čo sa týka Netflixu, ten má s projektom veľké plány. Spomínané pokračovanie totižto uvidíme v podobe animovanej série a očakávať vraj máme vznik nového filmového univerza. Aj z toho dôvodu sa Army of the Dead radí medzi najväčšie blockbustery roku 2021. Kedy sa však predstaví prvý trailer je otázne, ale o všetkých novinkách z tohto zombie projektu vás budeme informovať.

Vedeli ste o novom zombie projekte Army of the Dead, ktorého režisérom je Zack Snyder? Názor nám môžeš zanechať dole v komentároch.

Zdroj: ew.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -