Zahrá si Meryl Streep princeznú Leiu v Star Wars epizóde IX? Fanúšikovia založili petíciu!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Zahrá si Meryl Streep princeznú Leiu v Star Wars epizóde IX?

Ak ste si mysleli, že Star Wars fanúšikovia už nevedia ničím prekvapiť, tak vás rovno vyvedieme z omylu. Na internete sa totižto objavila nová petícia, ktorá si žiada hereckú náhradu najikonickejšej princezny v preďalekej galaxii. No a nechcú len takú obyčajnú náhradu. Fanúšikovia si pýtajú rovno hereckú legendu, Meryl Streep. Je teda vôbec nejaká šanca, že by si ju mohla Meryl reálne zahrať?

Predstaviteľka princeznej Lei, Carrie Fisher nás opustila koncom decembra roku 2016, vo veku 60 rokov. Podarilo sa jej nakrútiť dva nové filmy zo Star Wars série, no k tretiemu sa už nedostala. Štúdio Lucasfilm nachvíľu pozastavilo prípravu novej epizódy a vymýšľali čo ďalej. Pripravený scenár epizódy IX od Colina Trevorrowa bol zrušený a vyhodený. Po pár mesiacoch sa vrátil na post scenáristu a režiséra J.J. Abrams, ktorý celú túto dilemu s úmrtím Fisher musel vyriešiť v novom scenári, ktorý je už momentálne napísaný.

Vedeli by ste si predstaviť Meryl Streep ako princeznú Leiu?
Vedeli by ste si predstaviť Meryl Streep ako princeznú Leiu?; Zdroj: wmagazine.com

Epizóda VII slúžila ako Hanov film, no a epizóda VIII zase ako Lukov. IX mala byť pochopiteľne zameraná na Leiu. Je teda mnoho možností ako túto situáciu vyriešiť. Buď Leiu zabijú v úvodných titulkoch, alebo ju nahradia CGI technológiou. Preobsadenie však asi nikoho doteraz nenapadlo a určite asi ani nenadchlo. Síce by bolo skvelé vidieť talentovanú herečku ako je Meryl v takejto roli, voči tejto postave by to asi už nebolo fér. Stojí to teda celé na J.J. Abramsovi. On rozhodne, ako Leia v tomto vesmíre skončí. No a čo sa týka tejto petície, nikto z Lucasfilmu túto možnosť zatiaľ nekomentoval.

Ako podľa vás tvorcovia vyriešia túto situáciu s Leiou? Brali by ste preobsadenie s Meryl Streep? Ste radi, že sa o Epizódu IX postará J.J. Abrams? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -