Nový trailer k druhej sérii Zaklínača od Netflixu sa zameriava na vzťah Geralta a Yennefer

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Druhá séria očakávaného seriálu Zaklínač odhalila nový trailer, ktorý sa tentokrát zameral na vzťah medzi Geraltom a Yennefer. Ich spoločný osud bol v dôsledku jedného želania rozdelený a teraz si k sebe budú musieť opäť nájsť cestu. Geralt je totiž presvedčený, že Yennefer v bitke pri Soddene zomrela a preto sa sústredí na nové poslanie – priviesť princeznú Cirillu na najbezpečnejšie miesto, do Kaer Morhen.

Zatiaľ čo sa králi, elfovia, ľudia, démoni a iné bytosti usilujú o nadvládu celého kontinentu, Geralt je rozhodnutý chrániť dievča pred niečím oveľa nebezpečnejším. Pred tajomnou silou, ktorú skrýva vo svojom vnútri. Či sa mu to podarí uvidíme už tento mesiac na Netflixe, pretože druhá séria dorazí na malé obrazovky už 17. decembra 2021.

Nový trailer k druhej sérii seriálu Zaklínač:

V druhej sérii toho uvidíme oveľa viac ako len prostredie domova zaklínačov. Nilfgaardska ríša sa vo veľkom chystá do vojny. Do vojny, v ktorej si všetci budú chcieť dokazovať svoju nadradenosť.

Samozrejme sa môžeme tešiť aj na stretnutie s obľúbeným bardom – Blyskáčom. Toho vo väzení zrejme dostihla samota, keď uzavrel netradičné priateľstvo s myšami. Teraz je už ale opäť s Bielym vlkom a my sa snáď dočkáme ďalších skvelých dobrodružstiev s touto perfektnou dvojicou.

V hlavných úlohách seriálu účinkujú Henry Cavill ako Geralt, Anya Chalotra ako Yennefer, Jodhi May ako Calanthe, Björn Hlynur Haraldsson ako Eist, Adam Levy ako Mousesack, MyAnna Buring ako Tissaia, Mimi Ndiweni ako Fringilla, Therica Wilson-Read ako Sabrina, Emma Appleton ako Renfri, Eamon Farren ako Cahir, Joey Batey ako Bard Jaskier, Lars Mikkelsen ako Stregobor, Royce Pierreson ako Istredd, Maciej Musiał ako Sir Lazlo, Wilson Radjou-Pujalte ako Dara a Anna Shaffer ako Triss.

Páčil sa ti nový trailer k druhej sérii skvelého seriálu Zaklínač? Názor nám môžeš napísať dole do komentára.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -