Zaklínač 3: Divoký hon dostane aktualizáciu novej generácie s bezplatným DLC inšpirovaným Netflixom

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Na virtuálnej prezentácii WitcherCon sme sa dozvedeli, že ikonická hra Zaklínač 3: Divoký hon z roku 2015 dostane novú aktualizáciu a bezplatné DLC inšpirované Netflixom. Máme tu nejakých fanúšikov Zaklínača? Ak nie, nastal čas sa ním stať a nižšie nájdeš dôvod prečo.

Henry Cavill sa čoskoro opäť objaví v úlohe Bieleho vlka a očakávaná druhá séria dorazí na Netflix 17. decembra 2021. Ďalej dostaneme sériu The Witcher: Blood Origin a animovaný film The Witcher: Nightmare od the Wolf.

Ohlásená bola aj mobilná hra pre VR s názvom The Witcher: Monster Slayer s dátumom vydania 21. júla 2021. Čo znamená, že epický svet plný fantazijných bytostí a kúziel sa rapídne rozrastie o obrovský počet nových projektov, ktoré sľubujú hodiny skvelej zábavy a nezabudnuteľnej akcie.

Zaklínač 3: Divoký hon
Zdroj: comicvine.gamespot.com

Herná klasika Zaklínač 3: Divoký Hon dostane aktualizáciu novej generácie

Najlepšia hra roku 2015 sa po viac ako 5 rokoch opäť dostáva do povedomia širokej verejnosti. Vďaka aktualizácii novej generácie bude táto už krásna hra vyzerať ešte lepšie. Vývojár tvrdí, že prinesie rad vizuálnych a technických vylepšení, ktoré zahŕňajú napríklad sledovanie lúčov (tzv. raytracing). Chýbať nebude ani rýchlejšie a plynulejšie načítanie textúr.

Podľa informácií z prezentácie, aktualizácia bude ponúkaná ako samostatný nákup pre hráčov, ktorí ešte nemajú kópiu hry. Bezplatná bude pre tých, ktorí si už hru zakúpili na PC, Xbox One alebo PS4.

Zaklínač 3: Divoký hon
zdroj: globalcirculate.com

Bezplatné DLC v spolupráci s Netflixom

Veľkým prekvapením je bezplatné DLC, ktoré nadväzuje na Zaklínača od Netflixu. O čom konkrétne bude zatiaľ netušíme, ale menšiu nápovedu nám prezradili vývojári z CD Projekt Red Philipp Weber a Błażej Augustynek. Tešiť sa vraj máme na rôzne brnenia či zbrane inšpirované seriálom, ako aj skiny postáv a veľa iného bezplatného obsahu.

Ďalšia generácia aktualizácie vyjde niekedy neskôr v tomto roku pre PC, PS5 a Xbox Series X/S. Aktualizácia sa bude týkať aj celého obsahu, od základnej hry až po jej rozšírenia. Presný dátum nám ešte oznámený nebol, ale určite sa máme na čo tešiť.

Hrával si hru Zaklínač 3: Divoký Hon a tešíš sa na novú aktualizáciu? Názor nám môžeš napísať dole do komentárov.

Zdroj: thewitcher.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -