Seriál Zaklínač od Netflixu odhalil herecké obsadenie druhej série. Chýbať nebude ani Kristofer Hivju

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Netflix nám konečne odhalil herecké obsadenie k pripravovanej druhej sérii seriálu Zaklínač. Okrem toho nechýbajú ani mená režisérov, ktorí sa budú podieľať na procese natáčania.

Seriálová adaptácia fantasy poviedok od spisovateľa Andrzeja Sapkovskeho sa stala okamžitým úspechom, ktorý si do dnešného dňa pozrelo viac ako 76 miliónov predplatiteľov Netflixu. Prvá séria mala premiéru v decembri a len pár týždňov po jej vydaní sa začalo pracovať na pokračovaní.

Druhá séria nám ozrejmí niektoré udalosti, ktoré nám tvorcovia zabudli objasniť. Hlavnými postavami budú samozrejme Geralt z Rivie (Henry Cavill), ktorý sa konečne stretol s princeznou Ciri (Freya Allan). V ich príbehu nebude chýbať ani Yennefer z Vengerbergu (Anya Chalotra).

herecké obsadenie Zaklínač
Zdroj: unilad.co.uk

Aké herecké obsadenie sa objaví v seriáli Zaklínač?

V posledných týždňoch došlo k niekoľkým aktualizáciám, medzi ktorými nájdeme aj niekoľko nových postáv. Tie sa zatiaľ objavili len v knižnej predlohe alebo v hre, ale to sa čoskoro zmení. Netflix totiž potvrdil celé herecké obsadenie a natáčanie by sa mohlo začať už čoskoro.

Medzi nových členov osadenstva patria herci ako Kristofer Hivju (Game of Thrones) v podobe Nivellena, Yasen Atour (Robin Hood) ako Coën, Paul Bullion (Peaky Blinders) ako Lambert, Thue Ersted Rasmussen (Rýchlo a zbesilo 9) ako Eskel a Aisha Fabienne Ross (Dánske dievča) ako Lydia.

Nebudú chýbať ani herci z prvej série, medzi ktorými uvidíme aj nášho obľúbeného barda Jaskiera, ktorého si zahral Joey Batey. Menovaného muzikanta ďalej doplní MyAnna Buring ako Tissaia, Tom Canton ako Filavandrel, Lilly Cooper ako Murta, Jeremy Crawford ako Yarpin Zigrin, Eamon Farren ako Cahir, Mahesh Jadu ako Vilgerfortz, Terence Maynard ako Artorius, Lars Mikkelson ako Stregobor, Mimi Ndweni ako Fringilla Vigo, Royce Pierreson ako Istredd, Wilson Radjou-Pujalte ako Dara, Anna Shaffer ako Triss a herečka Therica Wilson Read ako Sabrina.

herecké obsadenie Zaklínač
Zdroj: antena3.com

Kto všetko sa bude podieľať na výrobe druhej série Zaklínača?

Tešiť sa môžeme na 8 častí, ktorým sa budú venovať rozliční režiséri. Prvé dve časti padli na zodpovednosť režisérovi Stephenovi Surjikovi (Umbrella Academy). Tretiu a štvrtú časť uvidíme vďaka režisérke Sarah O’Gorman (Cursed). Do projektu sa pridal aj tvorca Ed Bazalgette (The Last Kingdom), ktorý bude dohliadať na proces natáčania piatej a ôsmej časti. Ostávajúcu šiestu a siedmu časť nám prinesie režisérka Geeta Patel (Superstore).

Ak sa bude druhá séria držať knižnej predlohy, čaká nás veľa noviniek. Jednou z nich by mal byť aj príbeh Ciri, ktorej tréning započne v pevnosti Kear Morhen. Tej by mal s tréningom pomáhať práve Lambert, pre ktorého to bude seriálová premiéra.

Veľkou zaujímavosťou je to, že v oficiálnom vyhlásení Netflixu stále nepadlo meno Vesemir. Objaví sa vôbec Geraltov mentor v seriáli, alebo sa na jeho príbeh pozrieme až v pripravovanej animovanej adaptácii The Witcher: Nightmare of the Wolf?

Páči sa vám herecké obsadenie v Netflix seriáli Zaklínač? Druhá séria je naplánovaná na rok 2021, ale už teraz na seba láka zaujímavými menami. Vaše názory nám nezabudnite napísať do komentárov. 

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -