Oficiálny trailer k Netflix seriálu Zaklínač nás víta v magickom svete plnom príšer

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Najnovší trailer k Netflix seriálu Zaklínač

Zaklínač je seriál, na ktorý čaká nejeden z nás. Netflix si takéto niečo veľmi dobre uvedomuje a do sveta vypustil oficiálny trailer. Geralt (Henry Cavill) sa tak po dlhých rokoch ocitne na malých obrazovkách. Okrem iného sa na konci najnovšej ukážky dozvedáme presný dátum premiéry, ktorý padol na 20. decembra 2019. Trailer nájdete nižšie v článku a podľa všetkého sa môžeme tešiť na krvavé lovenie príšer. Ukáže seriál takú kvalitu, ako tomu bolo pri hernej adaptácii tejto nestarnúcej knižnej predlohy, ktorú napísal poľský spisovateľ Andrzej Sapkowski?

Geralta z Rivie vám určite nemusím predstavovať a dočítať sme sa o ňom mohli už v 8 knihách. Kto však nepreferuje „čierne na bielom“, túto kultovú postavu si mohol vychutnať aj v hernej podobe. Netflix už dlhšiu dobu dráždi oko diváka a prvý náhľad do seriálu sme uvideli na tohto ročnom Comic-Cone v San Diegu. Ešte v tom čase nám bolo povedané, že premiéra príde už 17. decembra, ale táto informácia bola mierne pozmenená. No pár dní hore dole nezmení nič na tom, že trailer je vonku a určite by ho mal vidieť každý jeden fanúšik seriálového sveta.

V prvej polovici traileru vidíme klasický život hlavnej postavy. Geralt si musí zabíjaním príšer zarábať na živobytie. Najradšej by sa tomu venoval aj naďalej, ale jeho plány zmenia dve krásne ženy – adoptívna dcéra Ciri (Freya Allan) a čarodejnica Yennefer (Anya Chalotra).

Seriál Zaklínač si môže vyberať z pestrej ponuky príbehov

Pôvod celého príbehu nás zavedie do roku 1992, kedy sa na svetlo sveta dostala prvá kniha Zaklínač: Meč osudu a v momente sa stala klenotom sveta plného fantázie. Netrvalo dlho a v kníhkupectvách sa objavilo očakávané pokračovanie Zaklínač: Posledné prianie. Od toho momentu sa stala kniha Zaklínač bestsellerom a príbeh sa začal rázne rozširovať.

Do roku 1999 pribudlo ešte 5 ďalších kníh, zahŕňajúc tituly Krv Elfov, Čas opovrhovania, Krst ohňom, Vež Vlaštovky a Paní jazera. Najnovšia tlačená verzia sa však objavila len pred pár rokmi a kniha Zaklínač: Búrková sezóna bola zatiaľ poslednou v tejto sérii plnej mágie.

seriál Zaklínač
Zdroj: geektyrant.com

Fanúšikovia si taktiež mohli Geralta skúsiť aj vo videohrách, kde sme mohli v najnovšej hre Zaklínač: Divoký hon okúsiť otvorený svet a neobmedzené herné možnosti. Na pláne je vraj aj ďalšia herná adaptácia, takže tvorcovia seriálu majú naozaj z čoho vyberať. Fantazijný svet Andrzeja Sapkowskeho je naozaj obrovským celkom a v napísanom scenári seriálu Zaklínač sa môže objaviť čokoľvek.

Bude určite zaujímavé sledovať, či sa Netflixu podarí zožať úspech. Fanúšikom priemer stačiť zaručene nebude a pripravených 8 častí nám zaberie niekoľko hodín času. Celé to vypukne už pred Vianocami a tak si celé sviatočné obdobie budeme môcť vychutnávať v prítomnosti magického sveta zaklínačov a iných magických bytostí.

Ste pripravení? My určite áno a nezabudnite si pozrieť oficiálny trailer, ktorý nájdete vyššie v článku.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -