Zákulisná fotka prezrádza, čo nás čaká na konci desiatej série seriálu The Walking Dead

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Herečka Briana Venskus, ktorá hrá v populárnom seriáli The Walking Dead, zdieľala na svojom Instagrame zákulisnú fotku, ktorá prezrádza viac, ako by mala. Odhaľuje, ako bude finalizovať desiata séria The Walking Dead. Konkrétne ukazuje zábery posledného veľkého súboja, do ktorého sa naše obľúbené postavy dostanú. Upozorňujeme, že tento článok obsahuje spoilery k desiatej sérii seriálu.

Desiata séria seriálu The Walking Dead

Desiata séria The Walking Dead utrpela, tak ako mnohé iné filmy a seriály, isté komplikácie a omeškania kvôli pandémii nového koronavírusu. Finále seriálu sa tak omeškalo o niekoľko mesiacov. Posledná epizóda, ktorú si fanúšikovia mohli vychutnať, vyšla v apríli a bola ňou pätnásta epizóda desiatej série: „The Tower“ (v preklade Veža). Na udalosti Comic-Con@Home sme sa konečne dozvedeli, že finále konečne vyjde 4. októbra.

seriál The Walking Dead zombie
Zdroj: goodfon.com

Finále série nesie názov „A Certain Doom“ (v preklade Istá záhuba) a bude pokračovať tam, kde nás nechala predošlá aprílová epizóda. Niekoľko postáv je zaseknutých v opustenej nemocnici, zatiaľ čo postava Beta (Ryan Hurst) vedie skupinu nemŕtvych na iné miesto. Mnoho hlavných postáv ostalo pozadu v boji. Medzi nimi aj Daryl (Norman Reedus) a Carol (Melissa McBride). Je teda jasné, že nás vo finále čaká úžasný súboj.

Fotka na Instagrame

Menej než mesiac pred premiérou poslednej epizódy dostávame nové informácie o nadchádzajúcom finále. Herečka Venskus (ktorá hrá postavu Beatrice) zdieľala na Instagrame fotku, ktorá nám prezrádza bojový plán hrdinov. Spolu s herečkou McBride sú oblečené v odevoch, ktoré sú pokryté krvou a vnútornosťami nemŕtvych. Vieme, že sa tým snažia zapadnúť medzi hordu nemŕvych, pretože sme túto taktiku videli v seriáli už v minulosti.

Náznaky obrovského finálneho súboju sme dostali už mnohokrát v posledných mesiacoch. Reedus poslednú epizódu dokonca prirovnal ku Hre o tróny, čím nám povedal viac, než pravdepodobne chcel. Daryl a Carol bojujú o život a ich šance sú až mizivé. No my veríme, že sa z tejto situácie dostanú a že im možno niekto príde aj na pomoc. Predsa len, ako vieme, vo finále sa má opäť objaviť Maggie (Lauren Cohan).

Táto epizóda je stále považovaná za finále série, avšak na Comic-Con@Home tvorcovia prezradili, že desiata séria dostane ešte navyše ďalších šesť epizód. Keďže sa jedenásta séria nestihla začať natáčať podľa plánu, tvorcovia chcú priniesť nejaký materiál navyše, kým nám prichystajú očakávanú jedenástu sériu. Zatiaľ nevieme, o čom budú tieto nové diely, no nadchádzajúca epizóda nám to určite napovie.

Tešíte sa na finále, ktoré nám donesie desiata séria The Walking Dead? Dajte nám vedieť vaše dojmy do komentárov. 

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -