Akých všetkých záporákov uvidíme vo filme Spider-Man: Far From Home? Bude ich veľa!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Najčítanejšie za 7 dní

Určite sa zhodneme na tom, že najväčšou ikonou Marvelu je práve Spider-Man. A samozrejme, ikonický hrdina potrebuje aj ikonických záporákov. Keď sa pozrieme na komiksy, práve pavúčí muž má proti sebe najviac zloduchov, proti ktorým musí bojovať. Od legendárneho Doctora Octopusa, cez Green Goblina a Venoma, až po Kingpina. V komiksoch ich vystriedal už viac ako 150 a práve preto musí byť pre tvorcov filmov neuveriteľne ťažké vybrať iba pár z nich. V komiksových filmoch sme totižto zvyknutí na to, že má hrdina vo filme jedného veľkého záporáka. Pri Spider-Manovi by to však nefungovalo, pretože potrebuje hneď niekoľko zloduchov. Ktorí sa teda ukážu vo filme Spider-Man: Far From Home?

Mysterio, Vulture a Hydro-Man
Mysterio, Vulture a Hydro-Man; Zdroj: marvel.wikia.com, deviantart.com, artstation.com

Záporáci filmu Spider-Man: Far From Home

V prvom filme sa ako hlavný zloduch ukázal Adrian Toomes a.k.a. Vulture. Objavili sa ale aj hneď dvaja Shockerovia, Tinkerer, no a po titulkoch sme videli aj Mac Gargana, teda Scorpiona. Ako to teda bude vyzerať v pokračovaní s názvom Far From Home? Vôbec prvým spomínaným záporákom bol Mysterio, ktorého by si mal zahrať herec Jake Gyllenhaal. Ten bude pravdepodobne slúžiť ako hlavný nepriateľ, podobne ako Vulture v jednotke. Bolo však potvrdené, že si svoju rolu zopakuje aj Michael Keaton ako Adrian Toomes/Vulture. Uvidíme ho opäť lietať v jeho obleku, alebo sa tentokrát bude držať pri zemi?

Herec Tom Holland nedávno zavesil na svoj Instagram video, ktoré by mohlo potvrdiť ďalšieho záporáka. Na videu totižto môžeme vidieť, ako jeho dabléra brutálne odstrelil obrovský prúd vody. To by neznamenalo nič iné, ako prítomnosť Hydro-Mana vo filme. Tu však ešte stále nekončíme. Pred nejakým časom bol do obsadenia filmu pridaný herec Numan Acar, ktorý by si mal zahrať postavu menom Dimitri. Pokiaľ z tohto mena odstránime jedno písmenko, vyjde nám Dmitri – Teda Spider-Manov ďalší ikonický záporák. Dmitri Smerdyakov je totižto známy ako Chameleon, teda vynikajúci špión a majster maskovania.

Chameleon, Scorpion a Molten Man
Chameleon, Scorpion a Molten Man; Zdroj: filmozrouti.cz, spiderman-animated.wikia.com, disneyfanon.wikia.com

Ešte stále nekončíme?

Stále je tu veľká šanca, že sa ukáže aj Mac Gargan a.k.a. Scorpion, ktorého sme mohli vidieť po titulkoch filmu Spider-Man: Homecoming. Zatiaľ poslednou fámou je aj prítomnosť Molten Mana. Najnovšie informácie totižto hovoria, že sa objaví v jednom z LEGO setov tohto filmu. A ako už dobre viete, LEGO veľmi rado spoileruje nadchádzajúce filmy. Spolu tak máme až 6 potencionálnych záporákov, proti ktorým by sa Spidey mohol v Európe postaviť. A to naň určite nie je veľa! Natáčanie aktuálne prebieha v Londýne, no už onedlho by sa malo presunúť aj do Liberca. Konečný výsledok by mal mať premiéru v kinách už 5. júla 2019 a otvorí 4. Fázu Marvel Cinematic Universe!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -