Proti ktorým záporákom sa postaví Robert Pattinson v sólovke The Batman?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Ešte len včera svet obletela správa, že by sa novým Temným rytierom mohol stať herec Robert Pattinson. Bohužiaľ, väčšina ľudí ho ihneď odmietla kvôli tomu, že ho majú stále zafixovaného ako upíra Edwarda Cullena z Twilight ságy. S podobnou nespokojnosťou sa ale pri obsadení stretol aj herec Ben Affleck, z ktorého sa nakoniec vykľul jeden z najlepších Batmanov.

Robert Pattinson je najväčším favoritom pre úlohu Batmana

Preto netreba ihneď odmietať niečo, čo sme ešte ani nevideli. Hneď za Robertom stojí v poradovníku herec Nicholas Hoult (Tolkien, séria X-Men), ktorý sa tiež zvažuje do úlohy mladého Bruce Waynea. Všetko však nasvedčuje tomu, že práve Robert Pattinson už čoskoro podpíše oficiálnu zmluvu!

Robert Pattinson ako Batman
Robert Pattinson ako Bruce Wayne, Zdroj: geektyrant.com

Záporáci v The Batman

Tento výber ma starosti režisér Matt Reeves (Cloverfield: Monštrum, Vojna o planétu opíc), ktorý práve dokončuje scenár ku sólovému filmu The Batman. Podľa jeho slov môžeme očakávať noirový štýl filmu, v ktorom Batman preukáže jeho detektívne schopnosti. Žiaden z doterajších filmov sa totižto nepozrel na jeho detektívnu stránku, ktorú poznáme z komiksov alebo hier.

Produkcia by sa podľa všetkého mohla začať už tento rok, pretože premiéra je naplánovaná na 25. júna 2021. O samotnom príbehu filmu toho zatiaľ veľa nevieme, no zaujímavú informáciu dnes odhalil portál THR. Poznáme totižto prvé dve mená záporákov, proti ktorým sa Batman vo svojej sólovke postaví!

Reeves vraj vo filme The Batman plánuje použiť hneď niekoľko záporákov, pričom by sa ich počet mohol priblíž k pol tuctu. Hlavným antagonistom by mal byť Oswald Cobblepot a.k.a. Penguin, ktorého sme na veľkom plátne videli naposledy v roku 1992. K nemu by sa mala pridať aj Selina Kyle, ktorú všetci dobre poznáme ako Catwoman.

Batman
Zdroj: youtube.com

Práve túto dvojku sa rozhodol režisér Tim Burton použiť vo filme Batman sa vracia, v ktorom si ich zahrali Danny DeVito a Michelle Pfeiffer. Postavu Catwoman sme v kine videli aj roky neskôr, keď si ju v jej vlastnom filme zahrala Halle Berry. Naposledy ju však stvárnila Anne Hathaway v Návrat Temného rytiera.

Robert Pattinson ako Batman?

Herca Roberta Pattinsona sme v plášti a maske síce ešte nevideli, no jeho „Batman“ hlas sme zhodou náhod už počuli. Na sociálnej sieti Twitter sa totižto objavilo video, ktoré pochádza zo zvukového komentára k filmu Twilight sága: Zatmenie. Tam si Robert úplne zo srandy skúša hlas Temného rytiera a zaznie dokonca aj ikonická veta „I’m Batman„. Vyzerá to tak, že predpovedal vlastnú budúcnosť!

Mohlo by vás zaujímať: Ben Affleck končí ako Batman

Čo hovoríte na využitie Penguina a Catwoman? Vypočuli ste si Robertov Batman hlas? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: screenrant.com, movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -