Funko Pop figúrka možno práve odhalila záporáka MCU filmu Eternals. Poznáte ho?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Rôzne hračky, zberateľské figúrky či LEGO sety sa za posledné roky osvedčili ako výborný zdroj informácií o nadchádzajúcich filmoch. Svoje o tom vie aj Marvel, pretože množstvo tajomstiev a dejových liniek z ich filmov bolo prezradených práve prostredníctvom hračiek.

Najnovšou obeťou podobného úniku je film Eternals, ktorý mal obohatiť Marvel Cinematic Universe už tento rok. Jeho pôvodným dátumom vydania bol 5. november 2020, no kvôli zúrivému koronavírusu musela tento dátum obsadiť snímka Black Widow. Nový dátum premiéry tohto vesmírneho tímu je 11. február 2021, kedy sme si mali pôvodne užiť sólový film Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings.

Kto bude záporák MCU filmu Eternals?

Natáčanie našťastie v pokoji prebehlo ešte pred vypuknutím epidémie, čoho dôkazom je aj množstvo uniknutých fotografií priamo z pľacu. Žiadna z nich nám však neodhalila jednu veľmi podstatnú informáciu. Kto bude hlavným zloduchom filmu Eternals? Z nespočetných komiksových sérií vieme, že The Eternals sú vesmírna humanoidná rasa vytvorená skupinou postáv menom Celestials, o ktorých sme niekoľkokrát počuli aj v MCU.

Ich odvekými nepriateľmi sú takzvaní Deviants, s ktorými už dlhé tisícročia zvádzajú vojny. Je teda viac menej jasné, že najväčšou hrozbou vo filme Eternals budú práve Deviants. Tých je však ako maku a otázkou teda ostáva, že ktorý z nich bude tým hlavným.

Tu prichádzajú na rad obľúbené Funko Pop! figúrky a ich zoznam pre nadchádzajúci MCU film. Medzi nimi sa nachádzajú postavy ako Ikaris, Sersi, Thena, Kingo, Sprite, Druig, Makkare, Ajak, Phastos a Arishem. Je tu však ešte jedno meno, ktoré je pre fanúšikov komiksov notoricky známe.

Kro
Zdroj: tapatalk.com

Líder Deviants Kro

Jedná sa o postavu menom Kro, ktorý je lídrom rasy Deviants a zároveň hlavným záporákom mnohých komiksových sérií. Čo sa týka schopností, tak Kro dokáže meniť svoju podobu a zároveň je nesmrteľný. V komiksoch je známy aj jeho vzťah s Thenou (vo filme ju stvárni Angelina Jolie), s ktorou má dokonca dve deti – dvojičky Donalda a Deborah Ritter.

Na uniknutý zoznam figúrok sa však netreba stopercentne spoliehať. Nachádza sa tam totiž aj meno „Dan Whitman“, ktoré je napísané nesprávne. Správne sa píše Dane Whitman, pričom túto postavu lepšie poznáme pod menom Black Knight. Aj on bude súčasťou filmu a ako už možno viete, stvárni ho herec Kit Harington zo seriálu Game of Thrones.

Je teda otázne, či sa jedná o falošný zoznam Funko Pop! figúrok, alebo či ide o obyčajnú pravopisnú chybičku. Okrem vyššie spomenutých hereckých mien sa vo filme ukážu aj tváre ako Kumail Nanjiani, Richard Madden, Gemma Chan, Ma Dong-seok alebo Salma Hayek. O prípadnom obsadení postavy Kro zatiaľ nemáme žiadne informácie.

Na odpovede si teda budeme musieť počkať o pár mesiacov dlhšie. Tešíte sa na film? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -