V seriáli The Falcon and The Winter Soldier sa ukáže záporák z obľúbeného Marvel filmu

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Starý záporák z Marvel filmu v novom seriáli

V dnešnej dobe patria k obľúbeným filmom práve tie komiksové. Dosť obľúbené sú Marvel filmy, ktorých filmový vesmír sa však teraz rozšíri aj o nové seriály, ktoré budú s filmami prepojené. Tie budú vysielané na streamovacej službe Disney+. V seriáli The Falcon and The Winter Soldier sa napríklad podľa nových informácií ukáže záporák z obľúbeného Marvel filmu.

V MCU sme doposiaľ mohli vidieť 23 filmov a ak sa nič nezmení, tento rok si v novembri ešte stihneme pozrieť 24. film – Black Widow. Štúdio Marvel má však už za sebou aj niekoľko seriálov, ktoré vyšli na rôznych stremovacích stránkach vrátane Netflixu. Žiaden z týchto seriálov však nikdy nebol priamo prepojený s filmami. Disney+ seriály ale už budú priamo zasahovať do hlavnej dejovej línie.

marvel seriály
Zdroj: twitter.com

Ďalšia stará nová tvár v chystanom seriáli

Seriál The Falcon and The Winter Soldier bude prvým seriálom, ktorý sme si mali pozrieť už v auguste. Pre pandémiu sa však natáčanie pozastavilo a tak sa aj dátum premiéry seriálu posunul. Nový dátum ale ešte oficiálne uvedený nebol. Seriál však obnovil natáčanie v Atlante, o čom svedčia aj nové fotky z natáčania, na ktorých môžeme vidieť troch hercov.

Prvou herečkou je Emily VanCamp, ktorá si zopakuje svoju rolu agentky Sharon Carter, druhým hercom je Desmond Chiam, ktorého rola je zatiaľ neznáma, a tretím hercom je Georges St-Pierre. Toho sme mohli vidieť vo filme Captain America: Winter Soldier, kde si zahral záporáka Batroca. Bol to pirát, ktorý hneď na začiatku zajal loď patriacu SHIELDu.

Batroc the falcon and the winter soldier
Zdroj: mcuexchange.com

Informácia sa k nám dostala cez fotky z natáčania, ktoré zverejnila stránka Just Jared. Batroc sa vo filme na dlho neukázal a preto je prekvapujúce, že si na neho vôbec štúdio spomenulo. Na druhej strane je však super, že štúdio nevytvára stále nové postavy, ale chce pracovať aj so starými postavami. To, či postava Betroc bude v seriáli kladná alebo záporna, je neznáme.

The Falcon and The Winter Soldier

Seriál sa zameria na dvoch Marvel hrdinov, Sama Wilsona AKA Falcona a Buckyho Barnesa AKA Winter Soldiera, ktorých si opäť zahrajú herci Anthony Mackie a Sebastian Stan. Z kladných postáv sa okrem spomínanej agentky Sheron Carter ukáže aj hrdina John Walker AKA US Agent (Wyatt Russell), ktorý bude súperiť s Falconom o miesto Captaina Americy.

The Falcon and The Winter Soldier
US Agent; Zdroj: sea.ign.com

Zo záporných postáv okrem Batroca (ak sa ukáže ako záporák) uvidíme aj Barona Zema (Daniel Brühl), ktorý bol hlavným záporákom vo filme Captain America: Civil War. Natáčanie seriálu sa po prestávke opäť začalo, čo je dobrá správa a seriál je tak zas o krok bližšie k vydaniu. Presný dátum vydania zatiaľ nie je známy, a tak nám nezostáva nič iné ako čakať.

Tešíte sa na nový seriál The Falcon and The Winter Soldier? Čo myslíte, kedy sa ho nakoniec dočkáme? Svoje názory nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -