Akú neuveriteľnú sumu si zarobil film Avengers: Infinity War za prvé dva dni v kinách?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Celých 10 rokov, všetkých 18 filmov smerovalo k tomuto momentu. Udalosť menom Avengers: Infinity War je konečne vonku, zatiaľ čo film prekonal očakávania mnohých ľudí. Pokiaľ si chcete prečítať naše dojmy a pocity bez spoilerov, určite klikajte na našu recenziu. Ak ste už film videli a chcete prediskutovať vaše teórie a postrehy, pridajte sa do spoilerovej diskusie! Nekonečná vojna zatiaľ nesklamala ani v zárobkoch, ba práve naopak. Už po prvých dvoch dňoch si film zarobil neuveriteľnú sumu, aj keď sme to asi všetci čakali. Filmu sa darí ako v domácom prostredí, tak aj po celom svete. Samotní Američania sa predsa premiéry dočkali ešte len včera v noci!

Zdroj: moviepilot.de

Zárobok filmu Avengers: Infinity War po dvoch dňoch!

Film debutoval ešte len včera, zatiaľ čo hrubý nástrel sumy za štvrtok v Amerike je neuveriteľných 39 miliónov dolárov. Ide tak o štvrtý najväčší debut kinematografie, zatiaľ čo v kategórii Marvel filmov predbehol všetky ostatné – Captain America: Civil War ($25M), Black Panther ($25.2M) a Avengers: Age of Ultron ($27.6M). A ako sa filmu darilo vo zvyšku sveta? Za prvé dva dni zaznamenal 95 miliónov dolárov, takže celosvetovo má spolu na konte enormných 134 miliónov dolárov. A to všetko iba za dva dni. Film dosiahol vôbec najväčší otvárací deň v Kórei, Brazílií, na Filipínach, Thajsku, Indonézií, Malajzií, Hong Kongu, vo Vietname, Strednej Amerike, Čile, Peru, Bolívií a v Spojených arabských emirátoch.

Dnes film debutuje v Severnej Amerike, Španielsku, Mexiku, Japonsku, Indii, Turecku a Južnej Afrike. Premiéra v Rusku prebehne až 3. mája, zatiaľ čo v Číne až 11. mája. Na Slovensku sme film mohli vidieť už 24. apríla, takže sme ho videli medzi prvými na svete! Globálne zárobky zatiaľ vyzerajú takto: Kórea ($11.4M); Austrália ($10.0M); Spojené kráľovstvo ($8.9M); Francúzsko ($6.5M); Taliansko ($5.1M); Brazília ($4.8M); Filipíny ($4.7M); Thajsko ($4.1M); Indonézia ($3.6M); Nemecko ($3.2M); Taiwan ($3.2M); Malajzia ($2.8M); a Hong Kong ($2.5M).

Uvidíme teda, ako sa filmu bude dariť počas otváracieho víkendu. Túto informáciu sa dozvieme už najbližší pondelok!

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

  1. A zo slovenska alebo ceska ake su cisla? A ako to vlastne je stymi filmami? Amerika proste nejako preposle film do sveta a vydelky z kin putuju do ameriky? Ci? Hlupost? Alebo staty odkupia film? Vysvetlili by ste mi to prosim :)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -