Filmy

Akú neuveriteľnú sumu si zarobil film Avengers: Infinity War za prvé dva dni v kinách?

Celých 10 rokov, všetkých 18 filmov smerovalo k tomuto momentu. Udalosť menom Avengers: Infinity War je konečne vonku, zatiaľ čo film prekonal očakávania mnohých ľudí. Pokiaľ si chcete prečítať naše dojmy a pocity bez spoilerov, určite klikajte na našu recenziu. Ak ste už film videli a chcete prediskutovať vaše teórie a postrehy, pridajte sa do spoilerovej diskusie! Nekonečná vojna zatiaľ nesklamala ani v zárobkoch, ba práve naopak. Už po prvých dvoch dňoch si film zarobil neuveriteľnú sumu, aj keď sme to asi všetci čakali. Filmu sa darí ako v domácom prostredí, tak aj po celom svete. Samotní Američania sa predsa premiéry dočkali ešte len včera v noci!

Zdroj: moviepilot.de

Zárobok filmu Avengers: Infinity War po dvoch dňoch!

Film debutoval ešte len včera, zatiaľ čo hrubý nástrel sumy za štvrtok v Amerike je neuveriteľných 39 miliónov dolárov. Ide tak o štvrtý najväčší debut kinematografie, zatiaľ čo v kategórii Marvel filmov predbehol všetky ostatné – Captain America: Civil War ($25M), Black Panther ($25.2M) a Avengers: Age of Ultron ($27.6M). A ako sa filmu darilo vo zvyšku sveta? Za prvé dva dni zaznamenal 95 miliónov dolárov, takže celosvetovo má spolu na konte enormných 134 miliónov dolárov. A to všetko iba za dva dni. Film dosiahol vôbec najväčší otvárací deň v Kórei, Brazílií, na Filipínach, Thajsku, Indonézií, Malajzií, Hong Kongu, vo Vietname, Strednej Amerike, Čile, Peru, Bolívií a v Spojených arabských emirátoch.

Dnes film debutuje v Severnej Amerike, Španielsku, Mexiku, Japonsku, Indii, Turecku a Južnej Afrike. Premiéra v Rusku prebehne až 3. mája, zatiaľ čo v Číne až 11. mája. Na Slovensku sme film mohli vidieť už 24. apríla, takže sme ho videli medzi prvými na svete! Globálne zárobky zatiaľ vyzerajú takto: Kórea ($11.4M); Austrália ($10.0M); Spojené kráľovstvo ($8.9M); Francúzsko ($6.5M); Taliansko ($5.1M); Brazília ($4.8M); Filipíny ($4.7M); Thajsko ($4.1M); Indonézia ($3.6M); Nemecko ($3.2M); Taiwan ($3.2M); Malajzia ($2.8M); a Hong Kong ($2.5M).

Uvidíme teda, ako sa filmu bude dariť počas otváracieho víkendu. Túto informáciu sa dozvieme už najbližší pondelok!

Adam Martiš
About author

Volám sa Adam, mám 19 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  FilmyOdporúčame

  Štúdio Warner Bros. odhalilo dátumy vydania filmov Matrix 4 a The Flash

  Filmy

  Film Šťastný nový rok ovládol kiná, je aktuálnou jednotkou návštevnosti

  FilmyVýber šéfredaktora

  Chystá Disney novú Planétu opíc? Režisér šokoval fanúšikov týmto prehlásením

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  2 komentáre

  Pridaj komentár