TOP 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach #1

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Zaujímavé fakty o osobnostiach #1

Poznáme ich pravdepodobne všetci. Či už z televízie, alebo plátna kín. Takmer nikto však nepozná rôzne zaujímavé pikošky a fakty, ktoré sa skrývajú za týmito známymi tvárami. Aj dnes ti preto predstavím 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach, ktoré si určite nevedel!

Denzel Washington

film equalizer 2
Zdroj: teaser-trailer.com

Denzel Washington je prvým afroamerickým hercom, ktorý získal dve Ceny Akadémie. Žiaden černoch taktiež nezískal viac nominácií – Denzel ich má deväť!

Margot Robbie

Zdroj: youtube.com

Pri natáčaní filmu Suicide Squad (2016) sa herečka Margot Robbie naučila zadržať dych pod vodou až na päť minút.

Tom Hardy

Zdroj: digitalrev.com

Tom Hardy bojoval so závislosťou na alkohole a kokaíne, keď bol dvadsiatnik. Úplne čistý je však už od roku 2003.

Meryl Streep

Zdroj: www.vanityfair.com

Rokom 2018 sa Meryl Streep stala najviac nominovanou herečkou na Ceny Akadémie. Na konte má totižto už 21 nominácií na Oscara!

Hugh Jackman

Zdroj: independent.co.uk

Herec Hugh Jackman je v osobnom živote nefajčiar. Jeho postava Wolverina však veľmi často fajčila cigáry. Hugh hovorí, že fajčenie vo filmoch naozaj nemá rád!

Emma Stone

Zdroj: img.wennermedia.com

Herečka Emma Stone si mala pôvodne zahrať hlavnú ženskú postavu vo filme 21 Jump Street (2012), no to nakoniec nevyšlo kvôli plánovacím problémom s filmom The Amazing Spider-Man (2012).

Ryan Reynolds

Deadpool návšteva organizácii
Zdroj: facebook.com

Ryan Reynolds je jeden z málo hercov, ktorí si zahrali v komiksovkách od Marvel Comics a aj DC Comics. Pod Marvelom hral v X-Men: Origins Wolverine (2009), Deadpool (2016) a Deadpool 2 (2018). Pod DC Comics si zahral v Green Lantern (2011).

Gal Gadot

Gal Gadot ako Wonder Woman
Zdroj: bostonhassle.com

Herečka Gal Gadot bola počas dotáčok filmu Wonder Woman (2017) v piatom mesiaci tehotenstva. Preto bol na jej kostým prirobený kus zeleného plátna, ktorý jej následne umožnil upraviť jej postavu pomocou CGI.

Tom Cruise

Zdroj: anoncraft.com

Pri natáčaní filmu Mission: Impossible – Fallout (2018) musel herec Tom Cruise vyskočiť z lietadla s padákom až 106 krát. Zo všetkých natočených zoskokov boli pre film použiteľné nakoniec iba 3 zábery.

Emma Waston

Zdroj: thedevochki.com

Herečke Emme Watson bola ponúknutá úloha vo filme La La Land (2016). Túto úlohu však odmietla, aby mohla hrať vo filme Kráska a zviera (2017). Naopak, hercovi Ryanovi Goslingovi bola ponúknutá úloha v Kráska a zviera, no odmietol to kvôli roli Sebastiana v La La Land.

Zdroj: csfd.cz, imdb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -