TOP 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach #10

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Zaujímavé fakty o osobnostiach #10

Poznáme ich pravdepodobne všetci. Či už z televízie, alebo plátna kín. Takmer nikto však nepozná rôzne zaujímavé pikošky a fakty, ktoré sa skrývajú za týmito známymi tvárami. Aj dnes ti preto predstavím 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach, ktoré si určite nevedel!

Andy Serkis

herec andy serkis
Zdorj: cnet.com

Andy Serkis je v predvádzaní gest a mimiky (odborne performance capture) taký dobrý, že si v Londýne založil vlastné štúdio a učí tomuto filmovému remeslu ďalších hercov.

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez
Zdroj: all-free-download.com

Zápas Conora McGregora a Natea Diaza na UFC 202 bol dôvodom rozchodu Jennifer Lopez s jej vtedajším partnerom Casperom Smartom, ktorý sa naň rozhodol ísť namiesto charitatívnej akcie, kde mal herečku sprevádzať. Jennifer Lopez to tak rozčúlilo, že päťročný vzťah bez debaty ukončila.

Rowan Atkinson

Johnny English Strikes Again trailer
Zdroj: cinema.everyeye.it

Herec Rowan Arkinson dlhú dobu odmietal rozhovory, pretože trpel koktaním.

Taissa Farmiga

Zdroj: youtube.com

Taissa Farmiga (sestra Irene v Mníška) a Vera Farmiga (Lorraine Warren z V zajatí démonov) sú v skutočnosti sestry. Ich postav vo filme nie sú nijak spojené, avšak dôležitou podobnosťou medzi oboma postavami je, že sú obe pevne veriace katoličky obdarené vidinami. Obe postavy taktiež prežili konfrontáciu s démonom Valakom.

Steven Spielberg

Steven Spielberg
Zdroj: geektyrant.com

Režisér Steven Spielberg v rozhovore prehlásil, že film Ready Player One (2018) bol tretí najťažší film, ktorý vytvoril vo svojej kariére, hneď po Čeľustiach (1975) a Zachráňte vojaka Ryana (1998).

Sigourney Weaver

Sigourney Weaver
Zdroj: promiflash.de

Narodila sa ako Susan Alexandra Weaver. Meno si zmenilo po prečítaní „Veľkého Gatsbyho“ od F. Scott Fitzgeralda. Svoju rolu avšak zahrala aj výška. Už v 14 rokoch merala 179 cm a dlhšie meno sa k nej podľa vlastných slov hodilo lepšie.

Eddie Redmayne

J.K. Rowlingová už píše scenár k filmu Fantastické Zvery 3! Fantastické zvery a ich výskyt 2
Zdroj: anoncraft.com

Eddie Redmayne bol pri stretnutí so Stephenom Hawkingom kvôli filmu Teória všetkého (2014) veľmi nervózny, keďže mu trvá odpoveď pomocou hlasového simulátora dlhšie a Redmayne nemá rád dlhé ticho. Okrem iného povedal Hawkingovi, že obaja sú narodení v znamení kozorožca, na čo ten vtipne odpovedal: „Ja som astronóm, nie astrológ.“

Michelle Rodriguez

Udroj: veja.abril.com.br

Herečka Michelle Rodriguez absolvovala kvôli filmu Avatar (2009) skutočný pilotný výcvik pre helikoptéru. Kvôli filmu Rýchlo a zbesilo 4 (2009) si zas urobila vodičský preukaz.

Jude Law

Zdroj: justjared.com

Herec Jude Law bol v rokoch 1993-2003 bol ženatý so Sadie Frost, s ktorou má 3 deti. V roku 2008 krátko chodil s americkou modelkou Samanthou Burke, s ktorou má jednu dcéru. Piate dieťa sa mu narodilo v roku 2015 s Catherine Harding.

Anne Hathaway

Anne Hathaway si zahrá hranú Barbie
Zdroj: indiewire.com

Behom natáčania filmu Návrat Temného rytiera (2012) bola zničená IMAX kamera po tom, čo do nej narazil Batpod Seliny Kyle (Anne Hathaway). V celej Batmanovskej trilógii sa tak jedná už o druhú kameru tohto typu, kedy prvá bola doslova zmetená pri natáčaní scény podzemného prenasledovania s Jokerom (Heath Ledger) v nákladiaku.

Zdroj: csfd.cz

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -