TOP 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach #11

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Zaujímavé fakty o osobnostiach #11

Poznáme ich pravdepodobne všetci. Či už z televízie, alebo plátna kín. Takmer nikto však nepozná rôzne zaujímavé pikošky a fakty, ktoré sa skrývajú za týmito známymi tvárami. Aj dnes ti preto predstavím 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach, ktoré si určite nevedel!

Leonardo DiCaprio

Zdroj: northcountrypublicradio.org

V roku 2005 si u pobrežia Belize kúpil ostrov Blackadore Caye o rozlohe 104 árov, na ktorom plánuje postaviť resort s energiou z obnoviteľných zdrojov. Za ostrov zaplatil približne 1,75 miliónov amerických dolárov.

Elizabeth Olsen

herečka elizabeth olsen kostým scarlet witch
Zdroj: reddit.com

Herečka Elizabeth Olsen (Scarlett Witch) prezradila, že koniec filmu Avengers: Infinity War (2018) sa dozvedela v obytnom prívese a herci museli odovzdať svoje mobilné telefóny, a taktiež sa museli pri čítaní scenáru uzavrieť v miestnosti bez okien.

Tom Cruise

Zdroj: anoncraft.com

Herec Tom Cruise je ľavák, no pri písaní väčšinou používa pravú ruku.

Megan Fox

Zdroj: digitalspy.com

Herečka Megan Fox bola za film Ninja Korytnačky (2014) nominovaná na najhoršiu herečku v hlavnej roli April O’Neil. Tento film taktiež dostal 5 nominácií na Zlatú malinu a to v kategóriach: najhorší film, réžia, scenár a remake/spin-off.

Patrick Wilson

Zdroj: screenrant.com

Film Aquaman (2018) bude v poradí už piatou spoluprácou medzi hercom Patrickom Wilsonom a režisérom Jamesom Wanom. Pracovali spolu na filmoch Insidious (2010), V zajatí démonov (2013), Insidious 2 (2013) a V zajatí démonov 2 (2016).

Uma Thurman

Zdroj: wallpaperscraft.com

Aj napriek tomu, že Uma Thurman trpí klaustrofóbiou, nechala sa vo filme Kill Bill (2003) pochovať za živa.

Sylvester Stallone

rambo 5 sylvester stallone
Zdroj: gds.iz

Pôvodne sa mal réžie filmu Creed 2 (2018) chopiť Sylvester Stallone. Avšak po dohode s produkciou a Michaelom B. Jordanom, teda predstaviteľom titulnej role, tento post opustil v prospech Stevena Caple Juniora. Vysvetlil to následovne: „Adonis Creed je súčasná postava so súčasnými problémami, mal by ju teda priniesť na plátna kín súčasný tvorca.“

Emilia Clarke

Zdroj: princessofdragons.wordpress.com

Konské srdce, ktoré Daenerys (Emilia Clarke) konzumuje behom obradu v seriáli Game of Thrones, bolo vyrobené z hmoty na gumových medvedíkov.

Tom Hanks

Zdroj: denverpost.com

Po hercovi Tomovi Hanksovi je pomenovaný asteroid nesúci názov „12818 tomhanks“.

Winona Ryder

Zdroj: boxden.com

Stretnutie Dufferovcov a Winony Ryder (Joyce Byers) predtým, než sa stala súčasťou projektu Stranger Things, trvalo štyri a pol hodiny, ale seriál a jej postava neboli takmer vôbec preberané. Tvorcovia si ju vybrali preto, že ich zaujala ako herečka už keď boli mladší. Taktiež ich zaujalo to, že Winona miluje staré filmy, konšpiračné teórie a experimenty s LSD, teda témy, ktoré sú dôležitou súčasťou seriálu.

Zdroj: csfd.cz

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -