TOP 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach #12

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Zaujímavé fakty o osobnostiach #12

Poznáme ich pravdepodobne všetci. Či už z televízie, alebo plátna kín. Takmer nikto však nepozná rôzne zaujímavé pikošky a fakty, ktoré sa skrývajú za týmito známymi tvárami. Aj dnes ti preto predstavím 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach, ktoré si určite nevedel!

Jim Carrey

Zdroj: nydailynews.com

Herec a komik Jim Carrey bol dlhodobo hlavným kandidátom pre rolu Thorového nevlastného brata a úhlavného nepriateľa Lokiho pre film Thor (2011).

Daisy Ridley

star wars: the last jedi druhá verzia
Zdroj: hdwallpapers.in

Herec Mark Hamill sa o osude svojej postavy vo filme Star Wars: Poslední Jediovia (2017) dozvedel až na premiére filmu, z čoho bol značne v šoku. Jediný z hercov, kto vedel dopredu o osude Luka Skywalkera, bola Daisy Ridley, ktorá mala prísny zákaz od Disney sa o tom kdekoľvek spomínať pod vyhrážkou súdneho stíhania.

Tom Holland

Tom Holland je najlepším Spider-Manom na plátne
Zdroj: comicbookmovie.com

Tom Holland hrá postavu Spider-Mana vo filme Spider-Man: Far From Home (2019) už štvrtýkrát, čo znamená, že prekonal svojich predchodcov (Tobey Maguire a Andrew Garfield). Tak sa stal hercom, ktorý si rolu Petera Parkera zopakoval doposiaľ najviac ráz.

Olivia Munn

Olivia Munn
Zdroj: wallpapermaiden.com

Herečka Olivia Munn zaplatila tvorcom, aby si mohla zahrať vo filme Debbina 8 (2018).

Will Smith

zdroj: Eskipaper

Počas prípravy Willa Smitha (Howard) na rolu vo filme Collateral Beauty (2016), zomrel jeho otec, Willard Carroll Smith, Sr. Herec uviedol, že práca na filme pôsobila terapeuticky, pretože mu pomáhala vyrovnať sa so stratou

Halle Berry

zdroj: ytimg.com

Jedna z herečiek s najväčšou úrazovosťou v Hollywoode, Halle Berry sa počas natáčania zranila niekoľkokrát. Zlomila si ruku pri filme Gothika, udrela hlavou o osvetľovaciu plošinu počas natáčania Catwoman, zlomila a znovu si poranila nohu pri Cloud Atlas a rozbila si hlavu o zem počas scény v The Call. Ironicky, Berry mala k smrti najbližšie pri filmovaní Die Another Day … keď sa pri milostnej scéne s Pierceom Brosnanom dusila s figou.

Christopher Nolan

Zdroj: screenrant.com

Miluje hudobnú skupinu Radiohead, Jamesa Bonda (najviac vo filme V tajnej službe Jej veličenstva – 1969) a Stanleyho Kubricka. Nemá rád CGI, digitálny spôsob natáčania, a druhý štáb pri režírovaní filmu. Radšej na všetko dohliada sám.

Emma Watson

Zdroj: thedevochki.com

Po ukončení štúdia na Brown University v roku 2014 uviedla, že ak odpovedala na univerzite na nejakú otázku správne, jej spolužiaci vždy skríkli: 3 body pre Chrabromil!.

James McAvoy

Zdroj: image.tmdb.org

James McAvoy (David Percival) si tesne pred štartom produkcie filmu Atomic Blonde (2017) zlomil ruku ešte pri nakrúcaní snímku Split (2016). Všetky svoje  bojové scény teda pretrpel v bolestiach.

Rebecca Ferguson

Zdroj: universalpictures.com

Rebecca Ferguson počas natáčania filmu Mission: Impossible – Fallout (2018) otehotnela. Aj keď nemohla robiť tie najťažšie kaskadérske kúsky, trvala na tom, že tie ľahšie si urobí sama.

Zdroj: csfd.cz

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -