TOP 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach #16

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Zaujímavé fakty o osobnostiach #16

Poznáme ich pravdepodobne všetci. Či už z televízie, alebo plátna kín. Takmer nikto však nepozná rôzne zaujímavé pikošky a fakty, ktoré sa skrývajú za týmito známymi tvárami. Aj dnes ti preto predstavím 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach, ktoré si určite nevedel!

Chadwick Boseman

Black Panther vyhral v kategórii najlepší trailer roka!
Zdroj: collider.com

Herec Chadwick Boseman zvládol všetky kaskadérske aj bojové kúsky vo filme Black Panther (2018) sám.

Zazie Beetz

Zdroj: pinterest.co.uk

Domino (Zazie Beetz) a Cable (Josh Brolin) museli absolvovať dotáčky filmu Deadpool 2 (2018), pretože publiku, ktoré bolo na testovacej projekcii, sa postavy tak moc páčili, že sa štúdio rozhodlo pridať viac scén s nimi.

Bradley Cooper

Bradley Cooper
Zdroj: reelgood.com

Herec Bradley Cooper sa raz zveril, že do svojich 21 rokov žobronil svojho otca, aby ho poslal do Japonska, pretože sa vraj chcel stať nindžom.

Bryce Dallas Howard

Bryce Dallas Howard
Zdroj: pageone.ph

Kvôli tematike epizódy seriálu Black Mirror (S03E01) si herečka Bryce Dallas Howard skúsila jazdu s Uber s tým, aké dostane hodnotenie od vodiča. Bryce dostala 4.8 z 5.

Rami Malek

Mr Robot
Zdroj: VanityFair.com

Herci seriálu Mr. Robot absolvovali semináre o hackovaní na prípravu svojej role. Rami Malek (Elliot Alderson) naviac kurz písania pre scény, ktoré zahrňujú programovanie.

Camila Mendes

Camila Mendes
Zdroj: pinterest.com

Camila Mendes prezradila v interview, že ona a Cole Sprouse boli spolužiaci na vysokej škole. Vraj spolu prehodili pár slov, avšak Cole si na ňu zo školy nepamätá.

Daniel Kaluuya

Zdroj: filmstart.si

Daniel Kaluuya (Chris Washington) sa snažil na plátno pre film Uteč (2017) preniesť skúsenosť zo svojho života, konkrétne spomienku z natáčania seriálu Skins (2007) v Litve. Šiel do nákupného centra, v ktorom sa mu nakupujúci vyhýbali do takej miery, až postupne vytvorili okolo neho špalier (dvojrad ľudí). Podľa slov herca si v tej chvíli pripadal ako Mojžiš.

Jennifer Aniston

Zdroj: graziadaily.co.uk

Herečka Jennifer Aniston trpí celý život námesačnosťou. Z nočných prechádzok ju niekedy vyruší domový alarm.

Jeffrey Dean Morgan

Skvelý záporák Negan nás pripravil na dúfajme skvelú ôsmu sériu!
Zdroj: screenrant.com

Do role Brucea Wayna/Batmana pre film Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti (2016) bol zvažovaný Jeffrey Dean Morgan. Ten nakoniec dostal rolu Thomasa Wayna, Brucovho otca.

Jennifer Lawrence

Zdroj: screenrant.com

Na začiatku septembra 2014 sa objavilo na internete 101 nahých a šteklivých fotiek celebrít. Medzi obeťami hackera boli Jennifer Lawrence, Kate Upton, Kirsten Dunst, Rihanna, Kaley Cuoco, Scarlett Johansson, Selena Gomez a mnoho daľších.

Zdroj: csfd.cz

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -