TOP 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach #17

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Zaujímavé fakty o osobnostiach #17

Poznáme ich pravdepodobne všetci. Či už z televízie, alebo plátna kín. Takmer nikto však nepozná rôzne zaujímavé pikošky a fakty, ktoré sa skrývajú za týmito známymi tvárami. Aj dnes ti preto predstavím 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach, ktoré si určite nevedel!

Andy Sambreg

Brooklyn Nine-Nine dostáva viac epizód
Zdroj: tracking-board.com

Herec bol nominovaný na Zlatú malinu za najhorší herecký výkon vo filme Môj otec je šialenec (2012). Každý fanúšik Brooklyn Nine-Nine či jeho skečov na SNL určite len pokrúti hlavou.

Jim Carrey

Zdroj: nydailynews.com

Herec/komik písal listy Tupacovi Shakurovi v období, kedy bol vo väzení, aby ho rozosmial. Známy raper totižto povedal, že Carrey bol jeho obľúbený herec.

Donald Glover

Donald Glover
Zdroj: hollywoodreporter.com

Ako viete, Donald Glover aka Childish Gambino si zahral postavu menom Lando Calrissian v prequeli Solo: A Star Wars Story. Veľkou náhodou pritom je fakt, že figúrka tejto postavy bola vôbec prvou hračkou, ktorú kedy mal.

Arnold Schwarzenegger

Zdroj: playlist.com

Rád si vo voľnom čase doprial marihuanové koláčiky. Dokonca ich raz ponúkol priateľovi, ktorý o tom netušil. Arnold sa tak mohol nerušene zabávať, ako sa jeho kamarát nepríčetne smeje v spoločnosti.

John Travolta

Zdroj: screenrant.com

Nanešťastie, jeho rodinu stretla tragédia, keď jeho syn Jett Travolta náhle zomrel v roku 2009 na dovolenke na Bahamách. Mal vtedy len 16 rokov.

Lady Gaga

Ako sa z Lady Gaga stala speváčka
Zdroj: digitalmusicnews.com

Mnohým to už určite napadlo, no málokto vie, že je to naozaj pravda. Umelecké meno Lady Gaga je naozaj inšpirované piesňou ‚Radio Gaga‘ od kapely Queen.

Tom Hardy

Zdroj: digitalrev.com

Narodil sa do rodiny umelcov. Jeho matka bola maliarka a otec spisovateľ. Sme zvedaví, akú profesiu si vyberie jeho syn Louis.

Emma Stone

Zdroj: img.wennermedia.com

Aj keď ju väčšina ľudí pozná ako ryšavku, od prírody je v skutočnosti blondínka.

Daniel Radcliffe

Zdroj: jewishjournal.com

Je výborný muzikant a tanečník, vďaka čomu sa mu darí aj v divadelnom herectve. Popri tom je však veľkým fanúšikom rapu a rád počúva hlavne Eminema.

David Bowie

david bowie dokonalý trik
Zdroj: independent.co.uk

Vo filme Dokonalý trik (2006) si zahral po boku Christiana Balea a Hugha Jackmana. Tento magický muž v tomto príbehu nestvárnil nikoho iného ako fyzika Nikolu Teslu.

Zdroj: csfd.cz, pigeonsandplanes.com, imdb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -