TOP 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach #17

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 20 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Zaujímavé fakty o osobnostiach #17

Poznáme ich pravdepodobne všetci. Či už z televízie, alebo plátna kín. Takmer nikto však nepozná rôzne zaujímavé pikošky a fakty, ktoré sa skrývajú za týmito známymi tvárami. Aj dnes ti preto predstavím 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach, ktoré si určite nevedel!

Andy Sambreg

Brooklyn Nine-Nine dostáva viac epizód
Zdroj: tracking-board.com

Herec bol nominovaný na Zlatú malinu za najhorší herecký výkon vo filme Môj otec je šialenec (2012). Každý fanúšik Brooklyn Nine-Nine či jeho skečov na SNL určite len pokrúti hlavou.

Jim Carrey

Zdroj: nydailynews.com

Herec/komik písal listy Tupacovi Shakurovi v období, kedy bol vo väzení, aby ho rozosmial. Známy raper totižto povedal, že Carrey bol jeho obľúbený herec.

Donald Glover

Donald Glover
Zdroj: hollywoodreporter.com

Ako viete, Donald Glover aka Childish Gambino si zahral postavu menom Lando Calrissian v prequeli Solo: A Star Wars Story. Veľkou náhodou pritom je fakt, že figúrka tejto postavy bola vôbec prvou hračkou, ktorú kedy mal.

Arnold Schwarzenegger

Zdroj: playlist.com

Rád si vo voľnom čase doprial marihuanové koláčiky. Dokonca ich raz ponúkol priateľovi, ktorý o tom netušil. Arnold sa tak mohol nerušene zabávať, ako sa jeho kamarát nepríčetne smeje v spoločnosti.

John Travolta

Pulp-Fiction
Zdroj: screenrant.com

Nanešťastie, jeho rodinu stretla tragédia, keď jeho syn Jett Travolta náhle zomrel v roku 2009 na dovolenke na Bahamách. Mal vtedy len 16 rokov.

Lady Gaga

Ako sa z Lady Gaga stala speváčka
Zdroj: digitalmusicnews.com

Mnohým to už určite napadlo, no málokto vie, že je to naozaj pravda. Umelecké meno Lady Gaga je naozaj inšpirované piesňou ‘Radio Gaga’ od kapely Queen.

Tom Hardy

Tom Hardy Fakty
Zdroj: digitalrev.com

Narodil sa do rodiny umelcov. Jeho matka bola maliarka a otec spisovateľ. Sme zvedaví, akú profesiu si vyberie jeho syn Louis.

Emma Stone

Zdroj: img.wennermedia.com

Aj keď ju väčšina ľudí pozná ako ryšavku, od prírody je v skutočnosti blondínka.

Daniel Radcliffe

Zdroj: jewishjournal.com

Je výborný muzikant a tanečník, vďaka čomu sa mu darí aj v divadelnom herectve. Popri tom je však veľkým fanúšikom rapu a rád počúva hlavne Eminema.

David Bowie

david bowie dokonalý trik
Zdroj: independent.co.uk

Vo filme Dokonalý trik (2006) si zahral po boku Christiana Balea a Hugha Jackmana. Tento magický muž v tomto príbehu nestvárnil nikoho iného ako fyzika Nikolu Teslu.

Zdroj: csfd.cz, pigeonsandplanes.com, imdb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah