TOP 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach #18

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Zaujímavé fakty o osobnostiach #18

Poznáme ich pravdepodobne všetci. Či už z televízie, alebo plátna kín. Takmer nikto však nepozná rôzne zaujímavé pikošky a fakty, ktoré sa skrývajú za týmito známymi tvárami. Aj dnes ti preto predstavím 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach, ktoré si určite nevedel!

James Franco

James Franco podáva neuveriteľný herecký výkon
Zdroj: vox.com

Tommy Wiseau povedal, že len dvaja herci ho môžu vierohodne stvárniť vo filme Disaster Artist (2017). Nimi sú James Franco alebo Johnny Depp. Franco bol ale vhodnejší nakoľko sa rovnako ako Tommy chopil tiež réžie.

Jack Black

jack black Tajomstvo domu s hodinami
Zdroj: screenrant.com

Obaja jeho rodičia sú raketoví inžinieri. Jeho matka sa podieľala na zostrojení Hubblovho vesmírneho ďalekohľadu a otec pracoval „na veciach, o ktorých vám nemôžem nič povedať,“ povedal Jack.

Dakota Johnson

päťdesiat odtieňov sivej
Zdroj: comingsoon.net

Ana (Dakota Johnson) mala vo filme Päťdesiat odtieňov sivej (2015) na príliš bolestivé „plácacie“ scény dablérku pozadia.

Jonah Hill

Jonah Hill
Zdroj: wallpaperscraft.com

Zásluhy za rozbeh kariéry pripisuje hercovi Dustinovi Hoffmanovi. V mladosti bol Jonah kamarátom Hoffmanových dcér a oscarový herec mu pomohol získať rolu vo filme Mám rád Huckabees (2004).

Mark Wahlberg

transformers: posledný rytier recenzia
Zdroj: screenrant.com

Mal byť v jednom z lietadiel, ktoré uniesli teroristi 11.9.2001. Našťastie na poslednú chvíľu zmenil svoje plány.

Gal Gadot

Gal Gadot ako Wonder Woman
Zdroj: bostonhassle.com

Osobným trénerom Gal Gadot pre úlohu Wonder Woman vo filme Wonder Woman (2017) bol Ruda Vrba, ktorý je z Českej republiky.

Brie Larson

Captain Marvel
Zdroj: superherohype.com

Herečka Brie Larson je veľkou fanúšičkou hier „Super Mario Bros.„.

Riz Ahmed

Riz Ahmed ako Bodhi Rook
Zdroj: starwarsunderworld.com

Riz Ahmed (Rick) strávil niekoľko nocí so skutočnými „sliedičmi„, aby sa vedel lepšie pripraviť na svoju rolu vo filme Nightcrawler/Sliedič (2014).

Bill Skarsgård

bill skarsgard klaun pennywise
Zdroj: wetpaint.com, reddit.com

Diskutovalo sa, že sa Bill Skarsgård v pokračovaní IT nevráti ako Pennywise kvôli obavám, že rola klauna môže negatívne vplývať na jeho duševné zdravie. Počas nakrúcania prvej časti mal mať aj nočné mory. Avšak týždeň pred jej premiérou herec potvrdil, že bol oficiálne obsadený a už sa začal stretávať s režisérom Andrésom Muschiettim, aby diskutovali o nových nápadoch pre film a jeho postavu.

Ryan Reynolds

Zdroj: pursuenews.com

Vďaka role vo filme Green Lantern (2011) sa zoznámil so svojou súčasnou manželkou, herečkou Blake Lively.

Zdroj: csfd.cz, imdb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -