TOP 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach #2

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Zaujímavé fakty o osobnostiach #2

Poznáme ich pravdepodobne všetci. Či už z televízie, alebo plátna kín. Takmer nikto však nepozná rôzne zaujímavé pikošky a fakty, ktoré sa skrývajú za týmito známymi tvárami. Aj dnes ti preto predstavím 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach, ktoré si určite nevedel!

Robert Downey Jr.

Zdroj: india.com

Robert je vášnivým zberateľom áut. V jeho zbierke sa nachádzajú kúsky od značiek ako Porsche, Volvo, Audi, Mustang, Mercedes, Bentley a podobne. Raz bol v jeho Porsche zatknutý, zatiaľ čo v ňom sedel nahý s balíkmi kokaínu, heroínu a veľkou pištoľou Magnum.

Emma Stone

Zdroj: img.wennermedia.com

Herečka Emma Stone si spolu so Steve Carellom zahrala hlavnú úlohu v životopisnej športovej dráme Súboj pohlaví (2017). Presnejšie si strihla rolu slávnej tenistky Billie Jean Kingovej. Najlepšie na tom všetkom je, že Emma nevie hrať tenis.

Daniel Craig

james bond 25
Zdroj: wotzup.ng

Herec Daniel Craig spočiatku hovoril, že by si radšej podrezal žily, než by mal znova stvárniť Agenta 007 vo filme Bond 25. Nakoniec však potvrdil, že túto rolu opäť stvárni. Povedal však, že jeho piaty film v koži Jamesa Bonda je jeho definitívne posledným.

Jennifer Lawrence

Zdroj: screenrant.com

Jennifer Lawrence sa v roku 2015 zapísala do Guinessovej knihy rekordov! Prostredníctvom svojej úlohy Katniss Everdeen v sérii Hry o život sa totižto stala najlepšie zarábajúcou akčnou hrdinkou v histórii.

Daniel Radcliffe

herci z filmovej série Harry Potter daniel radcliffe
Zdroj: palacecinemas.com

Daniel sa pri natáčaní filmu Harry Potter a Ohnivá čaša (2005) skoro utopil. Najprv totižto dostal signál k potopeniu sa. Potom mu profesionálny potápač dal signál k tomu, aby sa opäť vynoril. On to však zle pochopil a myslel, že má ešte ostať pod vodou. Myslel si, že ešte vydrží, no následne sa precenil a omdlel. Potápači ho z vody museli vyloviť a následne mu podať prvú pomoc!

Anne Hathaway

Anne Hathaway si zahrá hranú Barbie
Zdroj: indiewire.com

Herečka Anne Hathaway si v roku 2012 zahrala Catwoman vo filme Temný rytier povstal od Christophera Nolana. Vzhľadom k tomu je naozaj ironický fakt, že Anne je na mačky alergická.

Al Pacino

Al Pacino vo filme Misconduct
Zdroj: ew.com

Film Krstný otec (1972) sa radí medzi najlegendárnejšie snímky kinematografie. Rola Michaela Corleona taktiež patrí medzi najznámejšie úlohy herca Al Pacina. V tom čase mu však aj tak bolo zas film vyplatených iba necelých 40,000 dolárov!

Scarlett Johansson

Zdroj: baltana.com

Herečka Scarlett Johansson otehotnela počas natáčania filmu Avengers: Vek Ultrona. Štáb sa teda rozhodol, že v niektorých scénach použijú pre postavu Black Widow dablérky, aby bolo jej tehotenské brucho vo filme zamaskované.

Henry Cavill

man of steel 2
Zdroj: hdwallpapers.in

Henry natočil všetky scény počas dodatočného natáčania filmu Justice League s bujným fúzom, ktorý si nesmel oholiť. V tej dobe bol totižto zaviazaný k natáčaniu filmu Mission: Impossible – Fallout. Supermanove fúzy tak museli digitálne odstrániť v postprodukcii filmu.

Mila Kunis

Zdroj: buhomag.elmundo.es

Herečka Mila Kunis sa do USA presťahovala, keď mala 7 rokov – Vôbec však nevedela po anglicky. V 9 rokoch však už hrala v reklamách, v ktorých hovorila po anglicky bez prízvuku. Dnes vie plynule anglicky, rusky a španielsky!

Zdroj: csfd.cz

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -