Osobnosti

TOP 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach #22

Zaujímavé fakty o osobnostiach #22

Poznáme ich pravdepodobne všetci. Či už z televízie, alebo plátna kín. Takmer nikto však nepozná rôzne zaujímavé pikošky a fakty, ktoré sa skrývajú za týmito známymi tvárami. Aj dnes ti preto predstavím 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach, ktoré si určite nevedel!

Rami Malek

Mr Robot

Zdroj: VanityFair.com

Rami Malek (Elliot) si pri natáčaní seriálu Mr. Robot niekoľkokrát vystrelil zo svojich kolegov. Napríklad herečke Carly Chaikin (Darlene) vyzdobil auto gumovými medvedíkmi, čo je najobľúbenejšia sladkosť jej postavy.

Kaley Cuoco

Zdroj: walldevil.com

13. septembra 2010 si po páde z koňa zlomila nohu. Preto bola vyškrtnutá z dvoch epizód Teórie veľkého tresku a potom v niekoľkých epizódach iba sedela, alebo stála za kúskom nábytku, aby zostalo jej zranenie skryté divákom.

Norman Reedus

daryl dixon

Zdroj: wallpapertag.com

V roku 2005 mal škaredú autonehodu v Nemecku, kvôli ktorej musel podstúpiť operáciu ľavého oka, kde má teraz kovovú očnú jamku.

Aaron Paul

aaron paul

Zdroj: bwallpapers.com

Výkonný producent filmu Need for Speed (2014), Steven Spielberg, po sledovaní seriálu Breaking Bad, kde hrá Aaron Paul jednu z hlavných úloh, sa spoločne s režisérom rozhodli, že Aaron Paul by nemal hrať záporáka, ale byť hlavným hrdinom filmu.

Stephen Amell

zaujímavé fakty o seriáloch

Zdroj: technobuffalo.com

„V noci som ležal na posteli ako zabitý, za celú noc som nepohol ani svalom. Prvá séria ma tak vyčerpala, že po skončení nakrúcania som hneď ochorel, a trvalo mi niekoľko týždňov, kým som sa fyzicky a psychicky pozbieral. Našťastie som potom našiel správnu mieru medzi prácou a odpočinkom,” vyjadril sa o natáčaní seriálu Arrow herec Stephen Amell.

David Tennant

jessica jones trailer druhá séria

Zdroj: radiotimes.com

Herec David Tennant nerád chodil do školy. Považoval to za zbytočnosť.

Hugh Laurie

Dr House

Zdroj: Variety.com

Hugh Laurie sa vyjadril, že je fanúšikom futbalového klubu FC Arsenal. Z britských hercov fandia rovnakému klubu napríklad aj Colin Firth alebo Idris Elba.

Matt LeBlanc

Matt LeBlanc

Zdroj: bbcamerica.com

V 18. sérii seriálu Top Gear odjazdil v aute KIA Ceed najrýchlejší čas na trati. S časom 1:42,1 porazil vtedajšieho rekordmana Rowana Atkinsona o 0,1 s.

Emily Deschanel

Emily Deschanel

Zdroj: stmed.net

Jej dobrým priateľom je David Boreanaz, s ktorým hrá hlavné role v seriáli Kosti.

Emma Roberts

Emma Roberts

Zdroj: wall.alphacoders.com

Keď mala 16, nechala si spraviť piercing pupka. Jej mama na to prišla na dovolenke v Disneylande a bol z toho veľký problém.

Zdroj: csfd.cz

Adam Martiš
About author

Volám sa Adam, mám 19 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Osobnosti

  "Nemal som slov..." Aký má tvorca Thanosa názor na film Avengers: Endgame?

  Osobnosti

  FOTO: 19 známych hercov kedysi a dnes. Ktorá premena váš šokovala najviac?

  Osobnosti

  Autor hry Death Stranding Hideo Kojima chce natočiť celovečený film

  Osobnosti

  Herec Robert Downey Jr. si nakoniec ide po Oscara za film Avengers: Endgame

  Pridaj komentár