TOP 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach #24

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Zaujímavé fakty o osobnostiach #24

Poznáme ich pravdepodobne všetci. Či už z televízie, alebo plátna kín. Takmer nikto však nepozná rôzne zaujímavé pikošky a fakty, ktoré sa skrývajú za týmito známymi tvárami. Aj dnes ti preto predstavím 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach, ktoré si určite nevedel!

Steve Carell

Steve Carell
Zdroj: dnevnik.hr

Steve Carell v snímke Ja, zloduch 3 (2017) nadaboval rovno dve postavy, a to postavu Feloniusa Gru a jeho brata Dru Gru. Zaujímavosťou taktiež je, že v dabingu tieto postavy taktiež nadaboval jeden herec, a to Jiří Lábus.

Jennifer Aniston

Zdroj: graziadaily.co.uk

Od útleho veku maľovala. V 11 rokoch bol vystavený jeden z jej obrazov v newyorkskom Metropolitnom múzeu umení.

Benedict Cumberbatch

50 zaujímavostí o Benedictovi Cumberbatchovi
Zdroj: denofgeek.com

Podľa Benedicta Cumberbatcha bolo natáčanie Avengers: Infinity War (2018) veľkou zábavou a herci si dokonca v dobe voľna skúšali kostýmy ostatných kolegov.

Jamie Lee Curtis

Jamie Lee Curtis
Zdroj: geektyrant.com

Jamie Lee Curtis od februára roku 1999 nepije alkohol, čo považuje za najväčší úspech jej života. Taktiež často vystupuje na stretnutiach, kde sa preberajú záležitosti týkajúce sa závislostí, pretože sama bola v minulosti závislá na liekoch proti bolesti.

Arnold Schwarzenegger

Terminator 2
Zdroj: wallpaperscraft.com

V roku 2018 podstúpil plánovanú operáciu. Cieľom zákroku bolo nahradiť srdcovú chlopňu, ktorú si v roku 1997 nechal vymeniť kvôli vrodenej vade. Podľa hovorcu po prebudení z narkózy zahlásil svoju najznámejšiu filmovú hlášku „I am back„.

Tessa Thompson

Zdroj: collider.com

Tessa Thompson (Bianca) vo filme Creed (2015) stvárnila speváčku. Nie je to náhoda, herečka spieva aj v skutočnom živote v electro indie kapele a skladby z filmu sama naspievala.

Taron Egerton

kingsman the golden circle trailer
Zdroj: screenrant.com

Filmový predstaviteľ Eltona Johna (Taron Egerton) vo filme Rocketman (2019) si už v minulosti so skutočným Eltonom Johnom zahral. Stalo sa tak konkrétne vo filme Kingsman: Zlatý kruh (2017).

Saoirse Ronan

Zdroj: wallpapershome.com

Saoirse Ronan si farbila vlasy červenou farbou a na návrh režisérky nenosila make-up na zakrytie svojich akné. Povedala, že film Lady Bird (2017) vnímala ako skutočne dobrú príležitosť nechať teenagerskú tvár vo filme skutočne vyzerať ako teenagerskú tvár v reálnom živote.

Johnny Depp

Zdroj: anoncraft.com

Jeho rodičia sa rozišli, keď bol ešte mladý a mal rodinné problémy. Aby sa vyrovnal s psychickou bolesťou, začal sa rezať. Výsledkom sú jazvy, ktoré má doteraz.

Emma Thompson

Emma Thompson
Zdroj: fullhdwallpaper.net

Emma Thompson neznáša parochne. Aby jej mohli dizajnéri vytvoriť filmový účes v Zachráňte pána Banksa (2013), nechala si kvôli nemu narásť vlastné vlasy.

Zdroj: csfd.cz

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -