TOP 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach #29

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 21 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Zaujímavé fakty o osobnostiach #29

Poznáme ich pravdepodobne všetci. Či už z televízie, alebo plátna kín. Takmer nikto však nepozná rôzne zaujímavé pikošky a fakty, ktoré sa skrývajú za týmito známymi tvárami. Aj dnes ti preto predstavím 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach, ktoré si určite nevedel!

Vin Diesel

Najzábavnejšia scéna z filmu Rýchlo a Zbesilo 8
Zdroj. hdqwalls.com

Vin pomenoval svoju dcéru Pauline (nar. 16. februára 2015) po svojom kamarátovi Paulovi Walkerovi, ktorý zomrel pri autonehode 30. novembra 2013.

Emma Stone

Zdroj: img.wennermedia.com

Emma Stone má s postavou, ktorú stvárňuje vo filme La La Land (2016) veľa spoločného. Mia nedokončila školu, aby si v L.A. splnila svoj sen stať sa herečkou, rovnako ako Emma Stone, ktorá v 15. rokoch predčasne ukončila školu a odsťahovala sa do L.A. s rovnakým cieľom.

Jason Momoa

príbeh filmu aquaman jason momoa
Zdroj: pursuenews.com

Režisér James Wan na otázku, či bolo ťažké ukočírovať Jasona Momou vo filme Aquaman (2018), odpovedal, že nebolo, pretože už mal v jednom filme Vina Diesela a Dwayne Johnsona.

Rami Malek

Rami Malek ako Freddie Mercury
Zdroj: ew.com

Rami Malek musel pri natáčaní filmu Bohemian Rhapsody (2018) nosiť špeciálnu zubnú protézu, aby čo najviac pripomínal predkus, ktorý mal Freddie Mercury. Po skončení natáčania si Malek zubnú náhradu nechal ako spomienku na natáčanie.

Emilia Clarke

Game Of Thrones
Zdroj: princessofdragons.wordpress.com

Herečka Emilia Clarke (Daenerys) si nechala vytetovať na zápästie troch malých drakov ako symbol a spomienku na seriál Game of Thrones. Svojim fanúšikom na Instagram potom napísala: „Táto matka nikdy nezabúda na svoje deti!“

Andy Serkis

herec andy serkis
Zdorj: cnet.com

Andy Serkis je v predvádzaní gest a mimiky (odborne performance capture) taký dobrý, že si v Londýne založil vlastné štúdio a učí tomuto filmovému remeslu ďalších hercov.

Elle Fanning

Neon Demon
Zdroj: wwd.com

V úvodnej scéne filmu Neon Demon (2016) mala Elle Fanning tak dlho otvorené oči, že sa jej kontaktné šošovky vypálili do očí kvôli sálajúcemu teplu zo svetiel.

Nicolas Cage

nicolas cage superman
Zdroj: fandimefilmu.cz

V roku 1997 dostal Nicolas Cage 20 miliónov dolárov za rolu Supermana vo filme Superman Lives, aj keď film nikdy nevznikol.

James McAvoy

Zdroj: movieclips.com

James McAvoy (Kevin) si počas natáčanie filmu Rozpoltený (2016) zlomil ruku, štábu to však zatajil a pokračoval v natáčaní ďalšie dva dni, než sa rozhodol ísť do nemocnice.

Kate Winslet

Kate Winslet tento rok uvidíme aj v potenciálnej oscarovke Wonder Wheel
Zdroj: theplaylist.net

Aby sa vo výslednej snímke filmu Divergencia (2014) neprezradilo tehotenstvo Kate Winslet, pokúšali sa autori nesnímať celú jej postavu, prípadne mala herečka v rukách stále nejaké dokumenty alebo tablet, ktoré jej bruško zakrývali, alebo mali aspoň odviesť divákovu pozornosť.

Zdroj: csfd.cz

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah