TOP 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach #3

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Zaujímavé fakty o osobnostiach #3

Poznáme ich pravdepodobne všetci. Či už z televízie, alebo plátna kín. Takmer nikto však nepozná rôzne zaujímavé pikošky a fakty, ktoré sa skrývajú za týmito známymi tvárami. Aj dnes ti preto predstavím 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach, ktoré si určite nevedel!

Chris Evans

chris evans captain america; Zdroj: superherohype.com
Zdroj: superherohype.com

Herec Chris Evans ešte pred premiérou filmu Avengers: Infinity War vyhlásil, že sa vo filme Avengers 4 zhostí úlohy Kapitána Ameriky úplne naposledy. Chce s touto postavou skončiť a možno si zrežírovať nejaký film.

Charlize Theron

Zdroj: vox.com

Charlize trpí obsedantno kompulzívnou poruchou. Vždy, keď si prenajme nejaký dom alebo hotelovú izbu, musí preskúmať všetky skrinky, skrine, zásuvky, inak nikdy nie je pokojná.

Leonardo DiCaprio

Zdroj: twitter.com

Keď sa jeho, práve s Leonardom tehotná, matka prechádzala v galérii vo Florencii, bolo to práve pred obrazom Leonarda da Vinciho, keď po prvýkrát cítila jeho kopnutie. Práve tak dostal Leonardo DiCaprio svoje krstné meno.

Angelina Jolie

Krásna Angelina Jolie ako Lara Croft!
Zdroj: download-wallpaper.net/

Herečka Angelina Jolie si v roku 2014 nechala odobrať prsia z dôvodu možnosti vzniku rakoviny. Veľa žien týmto rozhodnutím inšpirovala, kedy sa v tom čase spustila vlna týchto zákrokov.

Samuel L. Jackson

Zdroj: vanityfair.com

Samuel má vo väčšine svojich filmových zmlúv klauzulu, v ktorej je napísané, že môže kedykoľvek počas natáčania hrať golf.

Helena Bonham Carter

Zdroj: consequenceofsound.net

Pôvodne sa špekulovalo o tom, že bude do role slečny Peregrinovej obsadená Helena Bonham Carter. Táto herečka je predsa osvedčená v temných úlohách a taktiež so svojim partnerom Timom Burtonom spolupracovala už niekoľkokrát. Bohužiaľ, krátko pred natáčaním sa pár rozišiel. Helenu teda nahradila Eva Green.

Keanu Reeves

John Wick 3
Zdroj: youtube.com

Herec Keanu Reeves sa vzdal značnej časti svojho honoráru – Približne 75 miliónov amerických dolárov – Z filmu Matrix Reloaded (2003) a Matrix Revolution (2003) v prospech tímu ľudí, ktorí mali vo filme na starosti kostýmy a špeciálne efekty. Domnieval sa totižto, že si za svoju prácu zaslúžia oveľa väčšiu odmenu, ako on.

Natalie Portman

Zdroj: www.fashiongonerogue.com

Natalie odmietla jesť mäso už ako 8-ročná. V 8 rokoch teda prešla na vegetariánstvo, pričom keď mala 29 rokov sa stala aj vegankou.

Ryan Gosling

Ryan Gosling vzlieta na Mesiac v prvom traileri na First Man od oscarového režiséra La La Landu!
Zdroj: people.com

Herec Ryan Gosling sa 4 mesiace pred začiatkom natáčania filmu La La Land dennodenne učil hrať na klavíri tak, aby bola jeho rola jazzového klaviristu čo najviac uveriteľná.

Millie Bobby Brown

Zdroj: screenrant.com

Mladú herečku Millie Bobby Brown si pri nákupoch kvôli krátkemu zostrihu, starší ľudia často pletú s chlapcom. Pri zoznámení sa preto zo zdvorilosti už neraz použila jej chlapčenský pseudonym John.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -