TOP 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach #33

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 21 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Zaujímavé fakty o osobnostiach #33

Poznáme ich pravdepodobne všetci. Či už z televízie, alebo plátna kín. Takmer nikto však nepozná rôzne zaujímavé pikošky a fakty, ktoré sa skrývajú za týmito známymi tvárami. Aj dnes ti preto predstavím 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach, ktoré si určite nevedel!

Nicolas Cage

nicolas cage superman
Zdroj: fandimefilmu.cz

V roku 1997 dostal Nicolas Cage 20 miliónov dolárov za rolu Supermanavo filme Superman Lives, aj keď film nikdy nevznikol.

Bill Murray

Bill Murray
Zdroj: ifc.com

Bill Murray nemá žiadneho agenta. Môžete mu maximálne zanechať správu v hlasovej schránke a dúfať, že sa mu váš projekt zapáči a ozve sa vám naspäť.

Ronald Reagan

Ronald Reagan
Zdroj: stmed.net

Ešte pretým, ako sa Ronald Reagan stal prezidentom Spojených štátov amerických, zaujímal sa primárne o herectvo. V roku 1960 sa snažil o získanie úlohy prezidenta vo filme The Best Man, no to sa mu nakoniec nepodarilo, pretože vraj nevyzeral dostatočne “prezidentsky“.

Robin Williams

robin williams
Zdroj: usatoday.com

Robin Williams chcel hrať Hagrida v sérii Harry Potter, no túto úlohu nedostal, pretože J.K. Rowling a režisér Chris Columbus chceli iba britských a írskych hercov.

Michael Caine

Zdroj: bioscop.cz

Michael Caine začal s herectvom preto, lebo dramatické krúžky boli plné nádherných dievčat a on ich chcel jednoducho dostať do postele.

Brad Pitt

sedem brad pitt
Zdroj: addictedtohorrormovies.com

Brad Pitt sa raz snažil vykúpiť z filmu Interview s upírom (1994). Keď sa však dopožul, že odchodová klauzula stojí 40 miliónov amerických dolárov, film nakoniec natočil. Ten nakoniec dostal dve nominácie na Oscara a odštartoval kariéru herečky Kirsten Dunst.

Vin Diesel

Najzábavnejšia scéna z filmu Rýchlo a Zbesilo 8
Zdroj. hdqwalls.com

Keď mal Vin Diesel 7 rokov, vlúpal sa svojim bratom do divadla v New Yorku za účelom vandalizmu. Keď ich prichytili, namiesto zavolania polície im prevádzkar múzea ponúkol úlohy v nadchádzajúcich predstaveniach, čo odštartovalo Dieselovu hereckú kariéru.

Jackie Chan

Jackie Chan Fakty
Zdroj: entertainmentfashionandstyle.wordpress.com

Rodina Jackieho Chana bola tak chudobná, že ho skoro predali bohatej britskej rodine keď bol ešte bábätko.

Arnold Schwarzenegger

joel schumacher batman and robin
Zdroj: fearofaghostplanet.com

Arnold Schwarzenegger platí Warner Bros. jeden dolár ročne, aby si mohol nechať jeho kostým Mr. Freeza z filmu Batman a Robin (1997).

Bruce Willis

bruce willis death wish prianie smrti
Zdroj: theactionelite.com

Bruce Willis sa neukázal vo filme Expendables 3 (2014), pretože chcel 4 milióny amerických dolárov namiesto troch miliónov za štyri dni natáčania.

Zdroj: scoopwhoop.comfactrepublic.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

Najnovší obsah