TOP 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach #34

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Zaujímavé fakty o osobnostiach #34

Poznáme ich pravdepodobne všetci. Či už z televízie, alebo plátna kín. Takmer nikto však nepozná rôzne zaujímavé pikošky a fakty, ktoré sa skrývajú za týmito známymi tvárami. Aj dnes ti preto predstavím 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach, ktoré si určite nevedel!

Harrison Ford

Zdroj: brightcove.com

Harrison Ford skoro nedostal úlohu Hana Sola v sérii Star Wars. Pracoval ako stolár a práve inštaloval dvere Francisovi Ford Coppolovi, keď išiel okolo George Lucas a bol presvedčený, aby dal Fordovi prečítať pár riadkov zo scenáru.

Margot Robbie

MargotRobbie
Zdroj: alagoas24horas.com.br

Margot Robbie priznala, že v jednej scéne filmu Vlk z Wall Street (2013) dala omylom ďaleko väčšiu facku Leonardovi DiCapriovi, než by naozaj chcela. Herečka následne priznala, že sa po dotočení tejto scény bála, aby ju kolega dokonca nezažaloval.

James Cameron

James Cameron
Zdroj: amc.com

V roku 2000 bol veľmi blízko tomu, aby sa pozrel do vesmíru. Peniaze preň logicky nepredstavovali problém, prešiel všetkými lekárskymi testami a dokonca prežil aj legendárny let na palube špeciálneho Iljušinu používaného pre simulácie letu do vesmíru. Spoločnosti RKK Energia a MirCorp bohužiaľ nestihli cestu režiséra do vesmíru zrealizovať.

Angelina Jolie

Krásna Angelina Jolie ako Lara Croft!
Zdroj: download-wallpaper.net

Herečka Angelina Jolie si v roku 2014 nechala odobrať prsia z dôvodu možnosti vzniku rakoviny. Veľa žien týmto rozhodnutím inšpirovala, kedy sa v tom čase spustila vlna týchto zákrokov.

Matthew McConaughey

Matthew McConaughey
Zdroj: blog.godreports.com

Matthew McConaughey tvrdí, že na sebe nemal deodorant už 20 rokov. Zistilo sa to pri natáčaní s Kate Hudson, ktorá prosila Matthewa aby použil deodorant počas natáčania, kde bol väčšinu času bez trička.

Karen Gillan

Zdroj: nerdist.com

Herečka Karen Gillan, ktorá hrá v Marvel Cinematic Universe postavu Nebuly, trávila počas natáčania filmu Strážcovia Galaxie 2 (2017) v maskérni 2 a pol hodiny denne. Presne toľko trvalo nanesenie jej makeupu. Pri natáčaní prvého filmu to dokonca trvalo až 5 hodín.

Nicolas Cage

nicolas cage superman
Zdroj: fandimefilmu.cz

Nicolas Cage pomenoval svojho syna Kal-El, po Supermanovi. Vraj s manželkou hľadali dobré a jedinečné meno, niečo americké.

Jamie Foxx

Jamie Foxx
Zdroj: destructoid.com

Už v druhom ročníku strednej školy mal Jamie taký talent na rozprávanie vtipov, že ho učiteľka nechala vystupovať pred triedou ako odmena, keď sa študenti chovali slušne.

Scarlett Johansson

film black widow
Zdroj: papers.co

Herečka Scarlett Johansson otehotnela počas natáčania filmu Avengers: Vek Ultrona. Štáb sa teda rozhodol, že v niektorých scénach použijú pre postavu Black Widow dablérky, aby bolo jej tehotenské brucho vo filme zamaskované.

Hugh Jackman

Zdroj: wallpapersden.com

S manželkou Deborrou-Lee Furness vychováva dve adoptované deti, ktoré nadovšetko milujú. Hughov postoj k vlastnej rodine najlepšie vystihuje jeho výrok, týkajúci sa Dňa otcov„Najlepšie zo všetkého sú ručne písané priania. Vážne neviem, kde mám všetky svoje herecké ceny, kartičky od mojich detí si ale starostlivo schovávam.“

Zdroj: csfd.czscoopwhoop.comranker.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -