Osobnosti

TOP 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach #38

Zaujímavé fakty o osobnostiach #38

Poznáme ich pravdepodobne všetci. Či už z televízie, alebo plátna kín. Takmer nikto však nepozná rôzne zaujímavé pikošky a fakty, ktoré sa skrývajú za týmito známymi tvárami. Aj dnes ti preto predstavím 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach, ktoré si určite nevedel!

Jennifer Lawrence

jeniffer lawrence bratislava

Zdroj: newsread.in

Keď jej bola ponúknutá úloha Katniss vo filme Hry o život (2012), nesúhlasila hneď na mieste. Premýšľala nad tým, čo urobila sláva so životom Kristen Stewart a nad ponukou rozmýšľala tri dni pred tým, ako povedala áno.

Channing Tatum

Channing Tatum

Zdroj: geektyrant.com

Ešte pred tým, ako sa stal mužským striptérom, naozaj pracoval ako “Chippendale” striptér keď mal 19 rokov. Jeho pseudonym bol Chan Crawford.

Jennifer Aniston

Zdroj: themainline.bg

Keď mala 11 rokov, jeden z jej obrazov bol vystavený v Metropolitnom múzeu umenia v New Yorku.

Jeffrey Dean Morgan

Skvelý záporák Negan nás pripravil na dúfajme skvelú ôsmu sériu!

Zdroj: screenrant.com

Postava Jeffrey Dean Morgana (Negan) zabila počas siedmej série seriálu The Walking Dead 27 postáv (z toho 5 živých a 22 mŕtvych).

Hugo Weaving

Hugo Weaving

Zdroj: geektyrant.com

Poslednými kandidátmi na rolu klauna Pennywise vo filme To (2017) po tom, čo od projektu odstúpil Will Poulter, boli Hugo Weaving a Bill Skarsgard. Rolu nakoniec získal Skarsgard a to údajne vďaka schopnosti stvárniť nie len desivého Pennywise-a, ale taktiež viac zábavného a detinského Pennywise-a. Weaving údajne dokázal stvárniť iba jeho desivú stránku.

Sophie Turner

ôsma séria game of thrones

Zdroj: variety.com

Sophie Turner, ktorá stvárňuje postavu Sansy Stark v seriáli Game of Thrones si adoptovala fenku menom Zunni, ktorá v seriáli stvárnila jej zlovlka Lady.

Jim Carrey

Zdroj: nydailynews.com

Herec a komik Jim Carrey bol dlhodobo hlavným kandidátom pre rolu Thorového nevlastného brata a úhlavného nepriateľa Lokiho pre film Thor (2011).

Jake Gyllenhaal

Nový film Jakea Gyllenhaala

Zdroj: plejmo.com

V jednom z rozhovorov Jake Gyllenhaal prezradil, že jednou z najzvláštnejších vecí, ktorú kedy musel pri natáčaní spraviť, bolo nenávidieť Hugha Jackmana. Stalo sa tak pri natáčaní filmu Prisoners (2013).

Rami Malek

Rami Malek ako Freddie Mercury

Zdroj: ew.com

Herci seriálu Mr. Robot absolvovali semináre o hackovaní na prípravu svojej role. Rami Malek (Elliot Alderson) naviac kurz písania pre scény, ktoré zahrňujú programovanie.

Brie Larson

prvý captain marvel trailer

Zdroj: wallpapersite.com

Herečka Brie Larson je veľkou fanúšičkou hier “Super Mario Bros.“.

Zdroj: csfd.czboomsbeat.com

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Osobnosti

  Charles Xavier prichádza do MCU. Zahrá si ho herec Patrick Stewart?

  Osobnosti

  Herečka z MCU si chce zahrať ikonickú DC postavu. Bude svoj film aj režírovať?

  OdporúčameOsobnosti

  Robert Downey Jr. odhaľuje, či sa teší na nový Batman film s Robertom Pattinsonom

  Osobnosti

  Neuveríte, prečo zatkli hereckú hviezdu filmu Joker

  Pridaj komentár