TOP 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach #38

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Zaujímavé fakty o osobnostiach #38

Poznáme ich pravdepodobne všetci. Či už z televízie, alebo plátna kín. Takmer nikto však nepozná rôzne zaujímavé pikošky a fakty, ktoré sa skrývajú za týmito známymi tvárami. Aj dnes ti preto predstavím 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach, ktoré si určite nevedel!

Jennifer Lawrence

jeniffer lawrence bratislava
Zdroj: newsread.in

Keď jej bola ponúknutá úloha Katniss vo filme Hry o život (2012), nesúhlasila hneď na mieste. Premýšľala nad tým, čo urobila sláva so životom Kristen Stewart a nad ponukou rozmýšľala tri dni pred tým, ako povedala áno.

Channing Tatum

Channing Tatum
Zdroj: geektyrant.com

Ešte pred tým, ako sa stal mužským striptérom, naozaj pracoval ako „Chippendale“ striptér keď mal 19 rokov. Jeho pseudonym bol Chan Crawford.

Jennifer Aniston

Zdroj: themainline.bg

Keď mala 11 rokov, jeden z jej obrazov bol vystavený v Metropolitnom múzeu umenia v New Yorku.

Jeffrey Dean Morgan

Skvelý záporák Negan nás pripravil na dúfajme skvelú ôsmu sériu!
Zdroj: screenrant.com

Postava Jeffrey Dean Morgana (Negan) zabila počas siedmej série seriálu The Walking Dead 27 postáv (z toho 5 živých a 22 mŕtvych).

Hugo Weaving

Hugo Weaving
Zdroj: geektyrant.com

Poslednými kandidátmi na rolu klauna Pennywise vo filme To (2017) po tom, čo od projektu odstúpil Will Poulter, boli Hugo Weaving a Bill Skarsgard. Rolu nakoniec získal Skarsgard a to údajne vďaka schopnosti stvárniť nie len desivého Pennywise-a, ale taktiež viac zábavného a detinského Pennywise-a. Weaving údajne dokázal stvárniť iba jeho desivú stránku.

Sophie Turner

ôsma séria game of thrones
Zdroj: variety.com

Sophie Turner, ktorá stvárňuje postavu Sansy Stark v seriáli Game of Thrones si adoptovala fenku menom Zunni, ktorá v seriáli stvárnila jej zlovlka Lady.

Jim Carrey

Zdroj: nydailynews.com

Herec a komik Jim Carrey bol dlhodobo hlavným kandidátom pre rolu Thorového nevlastného brata a úhlavného nepriateľa Lokiho pre film Thor (2011).

Jake Gyllenhaal

Nový film Jakea Gyllenhaala
Zdroj: plejmo.com

V jednom z rozhovorov Jake Gyllenhaal prezradil, že jednou z najzvláštnejších vecí, ktorú kedy musel pri natáčaní spraviť, bolo nenávidieť Hugha Jackmana. Stalo sa tak pri natáčaní filmu Prisoners (2013).

Rami Malek

Rami Malek ako Freddie Mercury
Zdroj: ew.com

Herci seriálu Mr. Robot absolvovali semináre o hackovaní na prípravu svojej role. Rami Malek (Elliot Alderson) naviac kurz písania pre scény, ktoré zahrňujú programovanie.

Brie Larson

prvý captain marvel trailer
Zdroj: wallpapersite.com

Herečka Brie Larson je veľkou fanúšičkou hier “Super Mario Bros.“.

Zdroj: csfd.czboomsbeat.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -