TOP 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach #4

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 21 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Zaujímavé fakty o osobnostiach #4

Poznáme ich pravdepodobne všetci. Či už z televízie, alebo plátna kín. Takmer nikto však nepozná rôzne zaujímavé pikošky a fakty, ktoré sa skrývajú za týmito známymi tvárami. Aj dnes ti preto predstavím 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach, ktoré si určite nevedel!

Johnny Depp

Zdroj: Digital Spy

Pravdepodobne ste ani netušili, že sa Johnny stal hercom iba kvôli Nicolasovi Cageovi. Johnnyho manželka Lori ho totižto predstavila Nicolasovi a ten mu odporučil, aby namiesto hudby skúsil radšej herectvo!

Amy Adams

Zdroj: screenrant.com

Muž z ocele (2013) bol už tretím supermanovským filmom, do ktorého sa herečka Amy Adams chcela dostať. Prvý konkurz bol pre nerealizovaný projekt režiséra McG, a druhým bol potom film Superman sa vracia (2006). Na tretí krát jej to však vyšlo a dnes ju poznáme ako Lois Lane!

Peter Dinklage

Peter Dinklage
Zdroj: nerdist.com

Herec Peter Dinklage, známy prevažne ako Tyrion Lannister zo seriálu Game of Thrones, meria 135 centimetrov.

Karen Gillan

jumanji: vitajte v džungli recenzia
Zdroj: inhdw.com

Herečka Karen Gillan, ktorá hrá v Marvel Cinematic Universe postavu Nebuly, trávila počas natáčania filmu Strážcovia Galaxie 2 (2017) v maskérni 2 a pol hodiny denne. Presne toľko trvalo nanesenie jej makeupu. Pri natáčaní prvého filmu to dokonca trvalo až 5 hodín.

Jake Gyllenhaal

Chceli by ste, aby si Jake Gyllenhaal obliekol netopieri kostým?
Zdroj: theedgesusu.co.uk

V jednom z rozhovorov Jake Gyllenhaal prezradil, že jednou z najzvláštnejších vecí, ktorú kedy musel pri natáčaní spraviť, bolo nenávidieť Hugha Jackmana. Stalo sa tak pri natáčaní filmu Prisoners (2013).

Anna Kendrick

Anna Kendrick
Zdroj: mashable.com

Anna sa stratila na natáčaní filmu Príbehy z lesov (2014). Kulisy, ktorého predstavovali les, boli také veľké a realistické, že sa v nich skutočne stratila. Rovnaká vec sa podarila aj hercovi Chrisovi Pineovi.

Jared Leto

jared leto the outsider
Zdroj: wallpapersite.com

Možno ste to netušili, no Jared Leto nie je iba herec. Zároveň je totižto aj frontmanom známej americkej kapely Thirty Seconds To Mars!

Felicity Jones

Zdroj: disney

Felicity mala mať vo filme Amazing Spider-Man 2 (2014) oveľa dôležitejšiu úlohu. Oficiálne bolo pred premiérou známe iba to, že má hrať ženu bojujúcu po boku Harryho Osbourna/Green Goblina (Dane DeHaan). Vo filme sa síce Felicity objaví, ale ide iba o malú úlohu. Avšak herečka novinárov informovala o pôvodných plánoch, v ktorých mala hrať Harryho priateľku, známu ako Felicia Hardy (v komiksoch známa ako Black Cat). Štúdio ako dôvod zmeny tohto plánu oficiálne uviedlo časovú zaneprázdnenosť herečky.

Ben Affleck

Ben Affleck ukradol Batarang
Zdroj: youtube.com

Keď bol Ben malý, chcel od svojej matky psíka. Tá ho teda donútila týždeň chodiť venčiť imaginárne šteňa. Vydržal však iba pät dní – Psa teda nedostal.

Ewan McGregor

rozhovor Ewana McGregora
Zdroj: screenrant.com

Pred natáčaním filmu Star Wars: Epizóda III požiadal herec Ewan McGregor Lucasfilm, aby mu vytvorili kópiu všetkých scén Aleca Guinnessa (Obi-Wan z pôvodnej trilógie), z dôvodu ich študovania.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -