TOP 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach #4

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Zaujímavé fakty o osobnostiach #4

Poznáme ich pravdepodobne všetci. Či už z televízie, alebo plátna kín. Takmer nikto však nepozná rôzne zaujímavé pikošky a fakty, ktoré sa skrývajú za týmito známymi tvárami. Aj dnes ti preto predstavím 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach, ktoré si určite nevedel!

Johnny Depp

Zdroj: Digital Spy

Pravdepodobne ste ani netušili, že sa Johnny stal hercom iba kvôli Nicolasovi Cageovi. Johnnyho manželka Lori ho totižto predstavila Nicolasovi a ten mu odporučil, aby namiesto hudby skúsil radšej herectvo!

Amy Adams

Zdroj: screenrant.com

Muž z ocele (2013) bol už tretím supermanovským filmom, do ktorého sa herečka Amy Adams chcela dostať. Prvý konkurz bol pre nerealizovaný projekt režiséra McG, a druhým bol potom film Superman sa vracia (2006). Na tretí krát jej to však vyšlo a dnes ju poznáme ako Lois Lane!

Peter Dinklage

Peter Dinklage
Zdroj: nerdist.com

Herec Peter Dinklage, známy prevažne ako Tyrion Lannister zo seriálu Game of Thrones, meria 135 centimetrov.

Karen Gillan

Zdroj: inhdw.com

Herečka Karen Gillan, ktorá hrá v Marvel Cinematic Universe postavu Nebuly, trávila počas natáčania filmu Strážcovia Galaxie 2 (2017) v maskérni 2 a pol hodiny denne. Presne toľko trvalo nanesenie jej makeupu. Pri natáčaní prvého filmu to dokonca trvalo až 5 hodín.

Jake Gyllenhaal

Chceli by ste, aby si Jake Gyllenhaal obliekol netopieri kostým?
Zdroj: theedgesusu.co.uk

V jednom z rozhovorov Jake Gyllenhaal prezradil, že jednou z najzvláštnejších vecí, ktorú kedy musel pri natáčaní spraviť, bolo nenávidieť Hugha Jackmana. Stalo sa tak pri natáčaní filmu Prisoners (2013).

Anna Kendrick

Anna Kendrick
Zdroj: mashable.com

Anna sa stratila na natáčaní filmu Príbehy z lesov (2014). Kulisy, ktorého predstavovali les, boli také veľké a realistické, že sa v nich skutočne stratila. Rovnaká vec sa podarila aj hercovi Chrisovi Pineovi.

Jared Leto

jared leto the outsider
Zdroj: wallpapersite.com

Možno ste to netušili, no Jared Leto nie je iba herec. Zároveň je totižto aj frontmanom známej americkej kapely Thirty Seconds To Mars!

Felicity Jones

Zdroj: disney

Felicity mala mať vo filme Amazing Spider-Man 2 (2014) oveľa dôležitejšiu úlohu. Oficiálne bolo pred premiérou známe iba to, že má hrať ženu bojujúcu po boku Harryho Osbourna/Green Goblina (Dane DeHaan). Vo filme sa síce Felicity objaví, ale ide iba o malú úlohu. Avšak herečka novinárov informovala o pôvodných plánoch, v ktorých mala hrať Harryho priateľku, známu ako Felicia Hardy (v komiksoch známa ako Black Cat). Štúdio ako dôvod zmeny tohto plánu oficiálne uviedlo časovú zaneprázdnenosť herečky.

Ben Affleck

Zdroj: youtube.com

Keď bol Ben malý, chcel od svojej matky psíka. Tá ho teda donútila týždeň chodiť venčiť imaginárne šteňa. Vydržal však iba pät dní – Psa teda nedostal.

Ewan McGregor

rozhovor Ewana McGregora
Zdroj: screenrant.com

Pred natáčaním filmu Star Wars: Epizóda III požiadal herec Ewan McGregor Lucasfilm, aby mu vytvorili kópiu všetkých scén Aleca Guinnessa (Obi-Wan z pôvodnej trilógie), z dôvodu ich študovania.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -