Avengers Špeciál: TOP 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach #40

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Zaujímavé fakty o osobnostiach #40

Poznáme ich pravdepodobne všetci. Či už z televízie, alebo plátna kín. Takmer nikto však nepozná rôzne zaujímavé pikošky a fakty, ktoré sa skrývajú za týmito známymi tvárami. Aj dnes ti preto predstavím 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach, ktoré si určite nevedel!

Robert Downey Jr.

Tony Stark bol na konci filmu Iron Man 3 urobený celý pomocou CGI technológie!
Zdroj: variety.com

Ako 16 ročný ostal mladý Robert po škole pretože zobral spolužiakovi komiks, ktorý následne roztrhal a vynadal mu do nerdov. No a, čo čert nechcel komiks niesol názov „The invincible Iron Man„.

Chris Evans

captain america avengers infinity war dĺžka
Zdroj: saturn.sk

Chris Evans ešte pred premiérou Avengers: Infinity War (2018) povedal, že sa vo filme Avengers: Endgame zhostí úlohy Kapitána Ameriky naposledy.

Chris Hemsworth

Thor s krátkymi vlasmi
Zdroj: empire.com

Honorár Chrisa Hemswortha (Thor) za film Thor: Ragnarok (2017) činil 15 miliónov amerických dolárov.

Scarlett Johansson

film black widow
Zdroj: papers.co

Dablérky filmu Avengers: Age of Ultron (2015) sa tak veľmi podobali na Scarlett Johansson, že si ich ľudia zo štábu aj herci často mýlili, vďaka čomu vzniklo mnoho nedorozumení. Napríklad aj Chris Evans sa priznal, že sa začal rozprávať so Scarlett a až po chvíli zistil, že to nie je ona.

Mark Ruffalo

Scény z filmu Avengers: Infinity War
Zdroj: slashfilm.com

Mark Ruffalo 10 mesiacov pred premiérou filmu Avengers: Infinity War (2018) nechcene prezradil koniec. V rozhovore z júna 2017 z neho aj cez snahu Dona Cheadla vypadlo: „Počkajte, až uvidíte koniec Avengers 3! Pol… všetci tam umrú.

Jeremy Renner

dočká sa hawkeye vlastného filmu
Zdroj: wallhere.com

Hawkeye bol skoro vo filme Avengers: Age of Ultron (2015) preobsadený, a to z toho dôvodu, že Jeremy Renner prirovnal svoju postavu v predchádzajúcej časti k robotovi a nebol s ňou spokojný. Sťažoval sa tiež na nízky honorár.

Tom Holland

Zdroj: youtube.com

Tom Holland bude hrať vo filme Spider-Man: Far from home (2019) postavu Spider-Manaštvrtýkrát, čo znamená, že prekonal svojich predchodcov (Tobey Maguire a Andrew Garfield). Tak sa stal hercom, ktorý si rolu Petera Parkera zopakoval doposiaľ najviac ráz.

Chadwick Boseman

Päťdesiat odtieňov čierneho pantera
Zdroj: youtube.com

Chadwick Boseman zvládol všetky kaskadérske aj bojové kúsky vo filme Black Panther (2018) sám.

Benedict Cumberbatch

Zdroj: telegraph.co.uk

Benedict Cumberbatch v skutočnosti hrá vo filme Doctor Strange (2016) ešte jednu rolu. Hral zápornú postavu Dormammu. Resp. jeho tvár bola natočená a upravená pre tvár Dormammu.

Josh Brolin

Josh Brolin
Zdroj: Disney/Image Group LA

Josh Brolin (Thanos) chcel hrať CGI postavu vďaka tomu, že na neho urobilo dojem video s Benedictom Cumberbatchom, ako sa plazí po zemi, keď hral draka Šmaka v Hobitovi (2013). Vďaka tomu si chcel Brolin niečo podobného vyskúšať.

Zdroj: csfd.cz

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -